Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15862000-8»
-
ID: UA-2026-08-27-007747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКакао-порошок «Мрія» по 80 г (ДК 021:2015 15860000-4 Кава, чай та супутня продукція (15862000-8 Замінники кави)
Очікувана вартість34 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава злакова
Очікувана вартість1 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКавовий напій та чай
Ім'я:Олександр ПархоменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380445277638 Веб сайт: ЄДРПОУ:20001823Оголошено17 серп. 19:55
Прийом пропозицій17 серп. 19:55 – 30 серп. 17:00Очікувана вартість159 467,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-05-005776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава, чай та супутня продукція (15862000-8 – замінник кави)
Очікувана вартість32 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системичай 500г, напій кавовий
Очікувана вартість253,66 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-009545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНапій кавовий
Очікувана вартість24 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНапій розчинний, чай чорний
Ім'я:Людмила КупчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380680239484 Веб сайт: ЄДРПОУ:03188470Оголошено27 лип. 15:40
Прийом пропозицій27 лип. 15:40 – 4 серп. 15:38Очікувана вартість38 087,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-009138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція (чай, кавовий напій).
Ім'я:Світлана ТрохимчукE-mail: [email protected] Телефон: +380975840044 Веб сайт: ЄДРПОУ:01997633Очікувана вартість2 501,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-010034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава злакова
Очікувана вартість1 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНапій кавовий
Ім'я:Філімоненко Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380988390768 ЄДРПОУ:03189860Очікувана вартість14 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-002932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція (кава, чай)
Ім'я:Світлана ТрохимчукE-mail: [email protected] Телефон: +380975840044 Веб сайт: ЄДРПОУ:01997633Очікувана вартість2 042,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-009937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинапій кавовий 100г
Очікувана вартість1 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-014102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧай чорний, кавовий напій
Оголошено11 черв. 21:13
Прийом пропозицій11 черв. 21:13 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість63 750,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-009993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість370,18 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-002262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція (кава, чай)
Ім'я:Світлана ТрохимчукE-mail: [email protected] Телефон: +380975840044 Веб сайт: ЄДРПОУ:01997633Очікувана вартість2 501,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-31-000144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системичай(500г), напій кавовий 100г
Очікувана вартість1 188,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-005635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава
Очікувана вартість4 375,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-010640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава злакова
Очікувана вартість1 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-002943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 15860000-4 Кава, чай та супутня продукція
Очікувана вартість98 875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-008593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКавовий напій "Галка"
Очікувана вартість6 184,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro