Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15861100-2»
-
ID: UA-2026-09-02-001377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава згідно коду ДК 021:2015:15860000-4 Кава, чай та супутня продукція
Ім'я:Гаджієва-Недашківська Таміла ШахваладівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976707410 ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість31 012,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава в зернах Ferarra Arabica 100% 1кг
Очікувана вартість2 457,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-001247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКава в зернах
Ім'я:Брянчик Наталія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 лип. 09:58
Прийом пропозицій30 лип. 09:58 – 7 серп. 11:00Очікувана вартість499 789,75 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-007347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава в асортименті (в зернах, мелена)
Очікувана вартість16 577,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-001160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава в зернах Paulig Classic Crema 1кг
Очікувана вартість6 714,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава в зернах
Очікувана вартість14 759,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-008960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава
Очікувана вартість45 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-000672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава в зернах Pellini Gran Aroma Arabica 1000 г
Очікувана вартість3 599,79 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-008243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКава в зернах
Оголошено26 черв. 14:38
Прийом пропозицій26 черв. 14:38 – 6 лип. 23:00Очікувана вартість361 087,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-010581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКава зернова свіжообсмажена (15860000-4 Кава, чай та супутня продукція)
Ім'я:Наталія ГорбуньоваE-mail: [email protected] Телефон: +380958741250 Веб сайт: ЄДРПОУ:32984271Оголошено10 черв. 15:30
Прийом пропозицій10 черв. 15:30 – 18 черв. 12:00Очікувана вартість176 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-008032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиPAULIG зерна CLASSIC пак 1000г, PAULIG зерна CLASSIC CREMA 1кг
Очікувана вартість13 428,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-001427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава в асортименті, в зернах
Очікувана вартість13 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-002873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (15861100-2 Смажена зернова кава)
Очікувана вартість12 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-005987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава
Очікувана вартість60 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-011629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиBarbera кава в зернах Hesperia 1кг, Кава Paulig Classic зерна пак 1000г, Кава Paulig Classic Crema зерна 1кг
Очікувана вартість9 431,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-004751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 15860000-4 «Кава, чай та супутня продукція» (Кава в зернах Ambassador Espresso Bar 1000)
Очікувана вартість20 678,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-007103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 15860000-4 Кава, чай та супутня продукція (Кава натуральна смажена в зернах)
Ім'я:Настека Світлана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0459344290 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено30 квіт. 14:25
Прийом пропозицій30 квіт. 14:25 – 8 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість28 462,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-28-001480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава в асортименті, в зернах
Очікувана вартість7 333,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-014742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКава (код 15860000-4 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено23 квіт. 17:59
Прийом пропозицій23 квіт. 17:59 – 1 трав. 10:00Очікувана вартість375 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-18-000093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава в зернах lavazza qualita oro 1 кг Чай чорний пакетований Tea Moments Everyday Black уп. 50 пакетиків Чай зелений пакетований Tea Moments Everyday Green уп. 50 пакетиків Чай квітково-ягідний пакетований Tea Moments Summer Melody уп. 50 пакетиків
Очікувана вартість22 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro