Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15861000-1»
-
ID: UA-2026-09-02-001377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава згідно коду ДК 021:2015:15860000-4 Кава, чай та супутня продукція
Ім'я:Гаджієва-Недашківська Таміла ШахваладівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976707410 ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість31 012,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикава
Ім'я:Мотович Людмила ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382657380 Факс:+380382657380ЄДРПОУ:39816211Очікувана вартість26 247,91 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15860000-4 Кава, чай та супутня продукція (кавовий напій)
Очікувана вартість11 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСувенірна продукція
Очікувана вартість11 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системичай, кава мелена
Ім'я:Ребіш Анастасія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380505365784 Факс:+380326542235ЄДРПОУ:02545365Очікувана вартість2 650,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава в зернах
Очікувана вартість7 284,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари для реалізації експериментального проєкту по забезпеченню надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості (ДК 021:2015 15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція)
Очікувана вартість2 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКавовий напій, чай
Очікувана вартість10 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапучино
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 15860000-4 – Кава, чай та супутня продукція (Кава в зернах – 15861000-1; розчинний кавовий напій «Капучино Ірландський крем» –15860000-4)
Оголошено13 серп. 10:33
Прийом пропозицій13 серп. 10:33 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість46 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-000350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава в зернах (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість15 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧай "Greenfield" чорний, чай "Greenfield" зелений, кава "Jacobs" розчинна, за ЄЗС ДК 021:2015: 15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція.
Очікувана вартість1 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава в зернах Ferarra Arabica 100% 1кг
Очікувана вартість2 457,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-001152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧай Грінфілд зел., Чай Грінфілд, Кава мелена ''Лавацца''
Очікувана вартість540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-001247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКава в зернах
Ім'я:Брянчик Наталія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 лип. 09:58
Прийом пропозицій30 лип. 09:58 – 7 серп. 11:00Очікувана вартість499 789,75 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-008694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава, чай та супутня продукція (кава Le café 200г)
Очікувана вартість2 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава в асортименті (в зернах, мелена)
Очікувана вартість16 577,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-009302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "15860000-4" Кава, чай та супутня продукція (Кава зернова Бразилія Сантос (1 кг), відповідний код ДК 021:2015 "15861000-1" Кава)
Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість16 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-001160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава в зернах Paulig Classic Crema 1кг
Очікувана вартість6 714,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКава в зернах
Очікувана вартість14 759,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro