Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15842400-6»
-
ID: UA-2026-08-13-002458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифрукти
Очікувана вартість1 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифрукти
Очікувана вартість936,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-002144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифрукти горіхи та фруктові шкірки зацукровані
Очікувана вартість693,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-014456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФрукти
Очікувана вартість55 050,86 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-006827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФрукти
Очікувана вартість42 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-007341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифрукти,горіхи та фрукти ,шкірки зацукровані
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-03-018854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФрукти, горіхи та фруктові шкірки зацукровані
Очікувана вартість390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-17-005963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифрукти
Ім'я:Нінель КопековаE-mail: [email protected] Телефон: +380984027599, +380984027599 ЄДРПОУ:44462262Очікувана вартість21 762,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-13-011787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифрукти
Ім'я:Нінель КопековаE-mail: [email protected] Телефон: +380984027599, +380984027599 ЄДРПОУ:44462262Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-13-011511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифрукти
Ім'я:Нінель КопековаE-mail: [email protected] Телефон: +380984027599, +380984027599 ЄДРПОУ:44462262Очікувана вартість490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-11-013773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифрукти
Ім'я:Нінель КопековаE-mail: [email protected] Телефон: +380984027599, +380984027599 ЄДРПОУ:44462262Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-09-012533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦукати, Зефір, Батончик, Шоколад
Очікувана вартість4 874,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-26-011738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15842400-6 - Фрукти, горіхи та фруктові шкірки зацукровані
Очікувана вартість16 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-27-004848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКакао, батончик злаковий, суміш фруктів та горіхів
Оголошено27 груд. 2024 12:25
Прийом пропозицій27 груд. 2024 12:25 – 4 січ. 2025 09:00Очікувана вартість288 166,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-06-12-007071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦукрові кондитерські вироби
Ім'я:Григорович Наталія ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380677610299 ЄДРПОУ:02544603Очікувана вартість3 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-05-010916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСуміш фруктів та горіхів
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-05-23-009661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФрукти, горіхи та фруктові шкірки зацукровані
Очікувана вартість710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-04-17-007196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГоріхи
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-04-02-000919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатончик, рошен Бисквіт, горішки Рижики
Очікувана вартість2 220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-26-001181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФрукти, горіхи та фруктові шкірки зацукровані
Очікувана вартість1 001,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro