Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15842300-5»
-
ID: UA-2026-08-31-003380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 15840000-8 по ДК 021:2015 - Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Цукерки). РПЗ - 10.62.
Оголошено31 серп. 11:43
Прийом пропозицій31 серп. 11:43 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-010230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКакао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦукерки карамельні, цукерки шоколадні (ДК 021:2015:15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби)
Очікувана вартість14 508,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування, а саме: зефір та какао
Очікувана вартість28 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодарунковий набір солодощів 800гр.
Очікувана вартість8 384,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолодощі
Ім'я:Сідельник Руслана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380959274235 ЄДРПОУ:45193867Очікувана вартість10 317,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолодощі
Очікувана вартість2 092,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (зефір)
Очікувана вартість5 777,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦукерки,какао
Очікувана вартість12 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦукерки, зефір, какао порошок(ДК 021:2015:15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби)
Очікувана вартість36 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипродукти харчування
Очікувана вартість24 961,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШоколад, вафлі (Код 15840000-8 - Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:Глива Олеся ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380964840955 Веб сайт: ЄДРПОУ:44905575Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолодощі
Очікувана вартість1 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКакао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
Очікувана вартість525,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-001684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість1 396,54 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабори солодощів
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКакао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (цукерки)
Очікувана вартість45 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКакао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (15842200-4 – Шоколадні вироби; 15842300-5 – Солодощі; 15842220-0 – Шоколад плитковий)
Ім'я:Підгородецька Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено27 лип. 14:41
Прийом пропозицій27 лип. 14:41 – 4 серп. 08:00Очікувана вартість250 137,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-006397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-115; 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Шоколад та цукрові кондитерські вироби)
Оголошено24 лип. 13:49
Прийом пропозицій24 лип. 13:49 – 1 серп. 10:00Очікувана вартість804 396,97 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-003667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦукерки, какао
Очікувана вартість11 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro