Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15842100-3»
-
ID: UA-2026-08-31-003380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 15840000-8 по ДК 021:2015 - Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Цукерки). РПЗ - 10.62.
Оголошено31 серп. 11:43
Прийом пропозицій31 серп. 11:43 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-011133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15840000-8 – Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Батончик з курагою та арахісом глазурований кондитерською глазур’ю «Infanta», батончик з чорносливом та арахісом глазурований кондитерською глазур’ю «Infanta», батончик з динею та арахісом глазурований кондитерською глазур’ю
«Infanta», бісквітний батончик «BiSKonti Брауні» фас. 35г, батончик з суфле глазурований шоколадною глазур’ю «BEST WAY» ТМ VALE 30 г, батончик O’Damer Лукас 40г, батончик на основі кокосової стружки VIVA BENE 35г, батончик вафельний з карамеллю глазурований шоколадною глазур’ю LEO BAR VIVA BENE 50 г – 15842100-3) Очікувана вартість5 124,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКакао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість14 922,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШоколад чорний
Очікувана вартість36 375,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 15840000-8 – Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Батончик в асортименті – 15842100-3)
Оголошено13 серп. 18:01
Прийом пропозицій13 серп. 18:01 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 625,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-006397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-115; 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Шоколад та цукрові кондитерські вироби)
Оголошено24 лип. 13:49
Прийом пропозицій24 лип. 13:49 – 1 серп. 10:00Очікувана вартість804 396,97 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-002994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШоколад чорний
Очікувана вартість2 922,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-007580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоставки сувенірної продукції (Набір шоколадний тафель «Класика»)
Ім'я:Назар МаріяE-mail: [email protected] Телефон: +380322546031 Факс:+380322546031ЄДРПОУ:34814859Очікувана вартість5 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-013814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишоколад
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-013782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишоколад
Очікувана вартість840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-14-000146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСувенірна продукція (Шоколад брендований для забезпечення проведення заходу "Dnipro Music Open")
Очікувана вартість6 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-007382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШоколад. Вихідний реквізит до вистави "Камінь"
Очікувана вартість42,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-000002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКакао, шоколад
Очікувана вартість96 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-000691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишоколад
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-005142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШоколад
Ім'я:Священко Тетяна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431759 Факс:+380484431759ЄДРПОУ:20949806Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-014275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКакао та шоколад (код 15840000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено20 трав. 18:17
Прийом пропозицій20 трав. 18:17 – 28 трав. 10:00Очікувана вартість72 184,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-006431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 15840000-8 «Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби» (Кондитерські вироби в асортименті)
Очікувана вартість22 805,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-012829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15840000-8 – Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Бісквітний батончик "BiSKonti Брауні" фас. 35г, бісквітний батончик "BiSKonti Брауні" з солоною карамеллю фас. 35г, батончик вафельний з карамеллю глазурований шоколадною глазур’ю LEO BAR VIVA BENE 50г, батончик з
чорносливом та арахісом глазурований кондитерською глазур'ю "Infanta", батончик з арахісом, нугою та карамеллю глазурований кондитерською глазур’ю GANGSTER, батончик O'Damer Лукас 40г, батончик «Пікнік» з карамельною начинкою, арахісом, хрусткими пластівцями і родзинками, 48г, батончик з суфле глазурований шоколадною глазур'ю "BEST WAY" ТМ VALE 30 г – 15842100-3) Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість8 013,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-001497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШоколад
Очікувана вартість5 845,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-006833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШоколад
Ім'я:Роменська Валентина ТрохимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380954404706 ЄДРПОУ:22112567Очікувана вартість4 677,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro