Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15821200-1»
-
ID: UA-2026-08-31-013240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПечиво «Ювілейний букет» 200 г, печиво діабетичне, пряники, сухарі панірувальні
Оголошено31 серп. 21:25
Прийом пропозицій31 серп. 21:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код 15820000-2 по ДК 021:2015 – Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Печиво, вафлі). РПЗ: 10.63.
Оголошено31 серп. 11:37
Прийом пропозицій31 серп. 11:37 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-005862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПечиво
Оголошено27 серп. 13:07
Прийом пропозицій27 серп. 13:07 – 4 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-01-007941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (печиво)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15820000-2 – Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Печиво «Lunova» з карамеллю 35 г ТМ КБФ (1*24), печиво «Танго» 60 г ТМ КБФ – 15821200-1)
Очікувана вартість317,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухарі печиво код ДК 021:2015:15820000-2-Сухарі та печиво;пресерви.з хлібобулочних,кондитерських виробів
Очікувана вартість15 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15820000-2 – Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Печиво затяжне глазуроване "Super Kontik" з начинкою маршмелоу фас. 30 г (144 шт), печиво затяжне глазуроване "Super Kontik" з начинкою маршмелоу зі смаком полуниці фас. 30 г (144 шт) – 15821200-1;
печиво-десерт "Бонжур" класика 29 г, тістечко бісквітне"Super Kontik" зі смаком кокоса фас. 50 г (10 шт) (аут) – 15820000-2) Очікувана вартість718,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечиво "До чаю"
Очікувана вартість1 004,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипечиво фосоване
Очікувана вартість2 186,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечиво "Творожка", печиво" Кроха"
Очікувана вартість1 416,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечиво "Мулатка" Ласка - 2,2кг - 2 ящ; печиво "Зоряне" Ласка - 3кг- 4 ящ; пряник "Медовий" Ласка - 2,5кг- 2 ящ
Очікувана вартість2 756,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолодке печиво
Очікувана вартість2 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечиво
Очікувана вартість502,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечиво крекер 180 г
Ім'я:Струмінська Вікторія СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380354141676,380974745605 ЄДРПОУ:21163568Очікувана вартість5 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолодке печиво «Марія»
Ім'я:Струмінська Вікторія СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380354141676,380974745605 ЄДРПОУ:21163568Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечиво Брауні
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечиво
Очікувана вартість5 692,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечиво солодке здобне
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечиво
Очікувана вартість6 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипечиво
Очікувана вартість5 177,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro