Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15821000-9»
-
ID: UA-2026-08-31-013240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПечиво «Ювілейний букет» 200 г, печиво діабетичне, пряники, сухарі панірувальні
Оголошено31 серп. 21:25
Прийом пропозицій31 серп. 21:25 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код 15820000-2 по ДК 021:2015 – Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Печиво, вафлі). РПЗ: 10.63.
Оголошено31 серп. 11:37
Прийом пропозицій31 серп. 11:37 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-005862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПечиво
Оголошено27 серп. 13:07
Прийом пропозицій27 серп. 13:07 – 7 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-03-013616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухарі паніровочні
Ім'я:Власова Катерина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380955301027 ЄДРПОУ:24892121Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухарі
Очікувана вартість18 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
Очікувана вартість216,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15821150-5 - Сухарі
Ім'я:Водоп'ян Леся ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384974186 Факс:+380384974813ЄДРПОУ:23827908Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухарі панірувальні 500 гр.
Очікувана вартість1 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухарі кукурудзяні
Очікувана вартість3 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
Очікувана вартість831,49 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечиво вагове, пряники вагові (15820000-2-Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів)
Ім'я:Дзядевич Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456373940 Факс:+380456373940Веб сайт: ЄДРПОУ:23568329Очікувана вартість44 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухарі панірувальні
Очікувана вартість70 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВафлі "Артек" печиво До чаю
Очікувана вартість3 126,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухарі панірувальні для учнів 1-4 класів згідно коду ДК 021:2015 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухарі (паніровочні)
Очікувана вартість3 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухарі панірувальні
Очікувана вартість31 392,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (печиво)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисухарі панірувальні
Очікувана вартість1 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухарі панірувальні
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15820000-2 – Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Печиво «Lunova» з карамеллю 35 г ТМ КБФ (1*24), печиво «Танго» 60 г ТМ КБФ – 15821200-1)
Очікувана вартість317,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro