Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15811300-9»
-
ID: UA-2026-08-27-002885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби(хліб із боррошна пшеничного вищого сорту,хліб із суміші борошна житнього обдирного і пшеничного першого сорту,батон із борошна вищого гатунку,булочка,булочка з повидлорм,круасан з фруктовою або ягідною начинкою)
Ім'я:Коман Ірина СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380347524920 Факс:+380347529030ЄДРПОУ:20568493Очікувана вартість695 757,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби(хліб із пшеничного борошна вищого сорту,хліб із суміші житнього і пшеничного борошна,батон,булочка 100гр,булочка з повидлом 100 гр,круасан з фруктовою або ягідною начинкою 75гр)
Оголошено7 серп. 15:02
Прийом пропозицій7 серп. 15:02 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість703 207,38 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-002803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби - за кодом ДК 021:2015 – 15810000-9 (Хлібопродукти)
Оголошено20 лип. 11:21
Прийом пропозицій20 лип. 11:21 – 28 лип. 12:00Очікувана вартість228 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-000013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХлібобулочні та кондитерські вироби
Очікувана вартість1 603,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-001757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Очікувана вартість50 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-011851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиRioba круасан молочно-кремовий 45г*24, RIOBA круасан абрикос 45 г*24.00, RIOBA круасан вишня 45 г*24.00,
Очікувана вартість927,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-008757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-002000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХліб, хлібобулочні вироби
Оголошено29 квіт. 10:12
Прийом пропозицій29 квіт. 10:12 – 7 трав. 12:00Очікувана вартість2 749 990,85 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-011872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 – Хліб; 15812100-4 – Хлібобулочні вироби; 15811300-9 – Круасани)
Очікувана вартість88 385,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-08-011424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (круасан)
Очікувана вартість1 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-008841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруасани. Код ДК 021:2015 1581 0000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Ім'я:Федорович Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 Веб сайт: ЄДРПОУ:44496574Очікувана вартість296 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-004642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруасани, булочки, ватрушки, рогалик, хліб
Очікувана вартість7 027,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-012621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-011031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Очікувана вартість904,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-000030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХліб цільнозерновий, хліб пшеничний, батон, круасани
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість68 158,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-005506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруасани, булочки, ватрушки, рогалик, хліб
Очікувана вартість7 027,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-001664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Очікувана вартість2 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-010175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Очікувана вартість1 710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-012209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Очікувана вартість1 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-011717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Очікувана вартість760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro