Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15811200-8»
-
ID: UA-2026-08-28-003365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляХлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Оголошено28 серп. 11:17
Прийом пропозицій3 вер. 14:00 – 8 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-30-000013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХліб батон код ДК 021:2015 15810000-9-Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби(хліб із боррошна пшеничного вищого сорту,хліб із суміші борошна житнього обдирного і пшеничного першого сорту,батон із борошна вищого гатунку,булочка,булочка з повидлорм,круасан з фруктовою або ягідною начинкою)
Ім'я:Коман Ірина СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380347524920 Факс:+380347529030ЄДРПОУ:20568493Очікувана вартість695 757,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБулочки в асортименті , 100 гр
Очікувана вартість83 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибатон
Очікувана вартість5 335,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Очікувана вартість1 344,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби(хліб із пшеничного борошна вищого сорту,хліб із суміші житнього і пшеничного борошна,батон,булочка 100гр,булочка з повидлом 100 гр,круасан з фруктовою або ягідною начинкою 75гр)
Оголошено7 серп. 15:02
Прийом пропозицій7 серп. 15:02 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість703 207,38 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-003920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХліб формовий 0,48 кг, хліб Бородинський 0,35 кг, рогалики 0,075 кг
Очікувана вартість14 925,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-001737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибатон
Очікувана вартість5 307,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляХлібобулочні вироби
Оголошено30 лип. 19:01
Прийом пропозицій5 серп. 19:00 – 10 серп. 09:00Очікувана вартість6 237 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-009431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляХлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Оголошено30 лип. 16:26
Прийом пропозицій5 серп. 17:00 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 365 080,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-011051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб (хліб білий різ. “Карпатський” 0,600 (код ДК 021:2015: 15811100-7 — Хліб), хліб житньо-пшеничний 0,600 (код ДК 021:2015: 15811100-7 — Хліб)), булка здобна (код ДК 021:2015: 15811200-8 — Булки))
Очікувана вартість63 993,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-004155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХліб та хлібобулочні вироби
Очікувана вартість8 945,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-008666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибатон
Очікувана вартість5 362,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХліб український, батон, згідно ЄЗС ДК 021:2015:15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Ім'я:Максимець Антоніна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464621483 Веб сайт: ЄДРПОУ:00729209Очікувана вартість840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-000588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-000192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Ім'я:Іллєнко Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456151458 Факс:+380456151458ЄДРПОУ:39557619Очікувана вартість43 665,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-011751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Оголошено11 черв. 16:06
Прийом пропозицій11 черв. 16:06 – 20 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 358 504,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-009737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні вироби, Код ДК 021:2015 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби»
Оголошено11 черв. 15:15
Прийом пропозицій11 черв. 15:15 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість427 440,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-001581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБулочки в асортименті 0.1 кг
Очікувана вартість98 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro