Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15710000-8»
-
ID: UA-2026-08-31-007489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСухий корм для дорослих собак («Готові корми для сільськогосподарських та інших тварин» код 15710000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Станіслав ПрохоровE-mail: [email protected] Телефон: +380509550269 Веб сайт: ЄДРПОУ:40109058Оголошено31 серп. 15:03
Прийом пропозицій31 серп. 15:03 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-002570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиції15710000-8 Готові корми для сільськогосподарських та інших тварин (15713000-9 Корм для домашніх тварин (Сухий повнораціонний корм для дорослих активних собак ТМ РОЙЧЕР 10 кг)
Оголошено31 серп. 11:08
Прийом пропозицій31 серп. 11:08 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКорм для собак
Оголошено28 серп. 16:11
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСіль, крейда кормова
Оголошено27 серп. 16:36
Прийом пропозицій27 серп. 16:36 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-25-007537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКорм для годування службових собак
Ім'я:Ткаченко Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380500363679 ЄДРПОУ:08803498Оголошено25 серп. 14:00
Прийом пропозицій29 серп. 00:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГотові корми для сільськогосподарських та інших тварин
Очікувана вартість12 542,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухий корм для худоби (предстарт, пуріна)
Ім'я:Вовченко Світлана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380966441852,380673040621 ЄДРПОУ:26446762Очікувана вартість8 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Корм для дорослих собак" за кодом ДК 021:2015: 15710000-8 - "Готові корми для сільськогосподарських та інших тварин".
Ім'я:Радецький Валерій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380456361023 ЄДРПОУ:22201816Очікувана вартість19 530,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКорма для тварин
Ім'я:Прудько Валентин ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380473744199 ЄДРПОУ:03189848Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКорм Гав
Очікувана вартість12 852,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПремікс , вапнякове борошно
Очікувана вартість18 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомбікорм для лабораторних тварин
Ім'я:Матвєєв Сергій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442581657 Факс:+380442581656Веб сайт: ЄДРПОУ:05416946Очікувана вартість28 851,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗерно пшениці та ячменя. (Код за ДК 021:2015 - 15710000-8 Готові корми для сільськогосподарських та інших тварин).
Очікувана вартість38 646,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання корму для службових собак
Очікувана вартість41 712,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКорми для тварин
Очікувана вартість56 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКорм для службової собаки
Ім'я:Мехтієва Людмила ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0532572731;0958600627 ЄДРПОУ:43997576Оголошено28 серп. 10:27
Прийом пропозицій28 серп. 10:27 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість20 832,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-28-001780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГотові корми для сільськогосподарських та інших тварин
Ім'я:Ткачук Валентина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380984827713 Веб сайт: ЄДРПОУ:02012125Очікувана вартість3 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСіно природних кормових угідь у паках
Очікувана вартість98 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКорм Ройчер Стандарт для собак 10 кг
Ім'я:Валентина Бур'яненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380522338230, +380502937412 ЄДРПОУ:00719257Очікувана вартість15 109,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГотові корми для сільськогосподарських та інших тварин
Очікувана вартість7 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro