Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15614200-7»
-
ID: UA-2026-09-02-009115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості (15612130-1 Борошно загального призначення (борошно пшеничне вищого ґатунку), 15613000-8 Продукція із зерна зернових культур (крупа гречана, пшоно, крупа перлова, булгур), 15614200-7 Рис шліфований (крупа рисова)
Очікувана вартість44 410,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПшоно фасоване, крупа гречана фасована, рис шліфований круглий фасований не парений, крупа пшенична Артек фасована, крупа вівсяна фасована
Очікувана вартість1 305,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупи ДК 021:2015 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Очікувана вартість11 219,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості
Ім'я:Роменська Валентина ТрохимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380954404706 ЄДРПОУ:22112567Очікувана вартість3 709,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-007072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКрупи в асортименті
Оголошено20 лип. 14:50
Прийом пропозицій24 лип. 16:00 – 29 лип. 09:00Очікувана вартість1 043 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-006261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості (борошно, крупа кукурудзяна, крупа ячмінна, крупа пшенична, кус-кус, булгур, гречка, рис, пшоно, вівсяна крупа)
Ім'я:Монинець Назарій ФедоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380506786126 Факс:+380991272155ЄДРПОУ:26099102Очікувана вартість15 346,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-006889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості
Ім'я:Роменська Валентина ТрохимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380954404706 ЄДРПОУ:22112567Очікувана вартість3 535,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-004954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість247,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-013017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15610000-7 - Продукція борошномельно- круп'яної промисловості (борошно пшеничне вищого гатунку фас. до 1 кг (код за ДК 021:2015 15612100-2 -- Борошно пшеничне), крупа гречана фас. до 1 кг (код за ДК 021:2015 15613000-8 - Продукція із зерна зернових культур), крупа перлова фас. до 1 кг
(код за ДК 021:2015 15613300-1 - Злакові продукти), крупа пшенична ярова фас. типу "Артек" фас. до 1 кг (код за ДК 021:2015 15613300-1 - Злакові продукти), пшоно фас. до 1 кг (код за ДК 021:2015 15613300-1 - Злакові продукти), рис басматі фас. до 1 кг (код за ДК 021:2015 15614100-6 - Рис довго зернистий), рис фас. до 1 кг (код за ДК 021:2015 15614200-7 - Рис шліфований)). Ім'я:Анастасія Миколаївна БурсаковаE-mail: [email protected] Телефон: +30577062262 Веб сайт: ЄДРПОУ:02010936Очікувана вартість10 195,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-003347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:15610000-7 Продукція борошно-круп’яної промисловості (Лот №1 крупа кукурудзяна, Лот №2 крупа перлова ДСТУ 7700:2015, Лот №3 крупа ячна ДСТУ 7700:2015, Лот №4 крупа пшенична ДСТУ 7699:2015, Лот №5 крупа вівсяна ДСТУ 7698:2015, Лот №6 рис шліфований 1 сорту ГОСТ 6292-93)
Ім'я:Томашівська Людмила ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380963405964 ЄДРПОУ:14321771Оголошено17 черв. 11:00
Прийом пропозицій17 черв. 11:00 – 25 черв. 10:00Очікувана вартість25 194,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-002781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:15610000-7 Продукція борошно-круп’яної промисловості (крупа кукурудзяна, крупа перлова ДСТУ 7700:2015, крупа ячна ДСТУ 7700:2015, крупа пшенична ДСТУ 7699:2015, крупа вівсяна ДСТУ 7698:2015, рис шліфований 1 сорту ГОСТ 6292-93).
Ім'я:Томашівська Людмила ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380963405964 ЄДРПОУ:14321771Оголошено2 черв. 10:42
Прийом пропозицій2 черв. 10:42 – 10 черв. 11:00Очікувана вартість25 194,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-29-003471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрупа рисова (рис шліфований)
Оголошено29 трав. 11:32
Прийом пропозицій29 трав. 11:32 – 6 черв. 11:00Очікувана вартість50 400,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-27-014156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипродукція борошномельної-крупяної промисловості
Очікувана вартість16 096,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-007349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості
Ім'я:Роменська Валентина ТрохимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380954404706 ЄДРПОУ:22112567Очікувана вартість2 746,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-006915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість327,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-010944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРис круглий
Очікувана вартість108,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-005874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості
Очікувана вартість10 595,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-007691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості
Очікувана вартість23 159,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-005236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15614200-7 Рис шліфований
Очікувана вартість2 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-003687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості(Рис,пшоно)
Очікувана вартість4 625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro