Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15614100-6»
-
ID: UA-2026-09-02-009328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості
Очікувана вартість1 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБорошно пшеничне вищого гатунку; крупа пшоняна 1/800г, крупа пшенична 1/800г, крупа гречана 1/800г, крупа рисова довгозерниста 1/800г, крупа рисова круглозерниста 1/800г, крупа булгур 1/800г
Очікувана вартість11 575,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБорошно та крупи в асортименті
Очікувана вартість12 115,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 15610000-7 «Продукція борошномельно-круп’яної промисловості» (крупа вівсяні пластівці (відповідний код ДК 021 2015 – 15613380-5 – вівсяні пластівці); рис довгий (код ДК 021:2015 – 15614100-6 – рис довгозернистий); крупа перлова (відповідний код ДК 021 2015 - 15613000-8 –
продукція із зерна зернових культур); крупа пшоно (відповідний код ДК 021 2015 - 15613000-8 – продукція із зерна зернових культур); крупа гречана (відповідний код ДК 021 2015 – 15610000-7))» Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість8 421,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-003735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості
Очікувана вартість2 505,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості (гречка, крупа перлова, крупа пшенична, рис, крупа ячмінна, пластівц вівсяні, пшоно)
Очікувана вартість8 460,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-113; 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості (Крупи)
Оголошено21 лип. 13:55
Прийом пропозицій21 лип. 13:55 – 29 лип. 10:00Очікувана вартість127 037,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-000207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 15610000-7 «Продукція борошномельно-круп’яної промисловості» (крупа вівсяні пластівці (відповідний код ДК 021 2015 – 15613380-5 – вівсяні пластівці); рис довгий (код ДК 021:2015 – 15614100-6 – рис довгозернистий); крупа перлова (відповідний код ДК 021 2015 - 15613000-8 –
продукція із зерна зернових культур); крупа пшоно (відповідний код ДК 021 2015 - 15613000-8 – продукція із зерна зернових культур))» Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість5 219,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупи та борошно
Ім'я:Вальчиковська Лілія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672513099 ЄДРПОУ:04591630Очікувана вартість4 359,91 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-000009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБорошно та крупи для надання підтримки внутрішньо переміщеним особам (код за ДК 021:2015 - 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості)
Очікувана вартість21 065,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-005368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості
Очікувана вартість2 171,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-013017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15610000-7 - Продукція борошномельно- круп'яної промисловості (борошно пшеничне вищого гатунку фас. до 1 кг (код за ДК 021:2015 15612100-2 -- Борошно пшеничне), крупа гречана фас. до 1 кг (код за ДК 021:2015 15613000-8 - Продукція із зерна зернових культур), крупа перлова фас. до 1 кг
(код за ДК 021:2015 15613300-1 - Злакові продукти), крупа пшенична ярова фас. типу "Артек" фас. до 1 кг (код за ДК 021:2015 15613300-1 - Злакові продукти), пшоно фас. до 1 кг (код за ДК 021:2015 15613300-1 - Злакові продукти), рис басматі фас. до 1 кг (код за ДК 021:2015 15614100-6 - Рис довго зернистий), рис фас. до 1 кг (код за ДК 021:2015 15614200-7 - Рис шліфований)). Ім'я:Анастасія Миколаївна БурсаковаE-mail: [email protected] Телефон: +30577062262 Веб сайт: ЄДРПОУ:02010936Очікувана вартість10 195,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-007339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості (пшоно, крупа перлова, крупа пшенична, рис, крупа ячмінна, пластівці вівсяні, гречка)
Очікувана вартість3 159,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-002056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості (борошно,крупи:манна,пшенична,кукурудзяна,ячна,перлова,гречка,рис,вівсяні пластивці
Ім'я:Бобко Ольга ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380967526422 Факс:+380314521740ЄДРПОУ:43940179Очікувана вартість54 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-002895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 15610000-7 «Продукція борошномельно-круп’яної промисловості» (крупа вівсяні пластівці (відповідний код ДК 021 2015 – 15613380-5 – вівсяні пластівці); рис довгий (код ДК 021:2015 – 15614100-6 – рис довгозернистий); крупа перлова (відповідний код ДК 021 2015 - 15613000-8 –
продукція із зерна зернових культур))» Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість4 221,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-002879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості
Очікувана вартість1 503,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-012727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБорошно пшеничне в/г, борошно пшеничне грубий помол, рис довгий
Очікувана вартість759,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-011649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості (борошно, гречка, крупа пшенична, крупа ячмінна, пшоно, пластівці вівсяні, рис)
Очікувана вартість6 599,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-011824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБорошно пшеничне,горох колотий,крупа гречана,макарони,крупа манна,крупа пшенична, пшоно, рис,крупа ячна,крупа вівсяна.
Очікувана вартість10 199,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-009594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості
Очікувана вартість399,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro