Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15613380-5»
-
ID: UA-2026-08-28-011903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупи та борошно
Очікувана вартість23 835,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупи та борошно
Очікувана вартість15 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВівсяні пластівці
Очікувана вартість70,32 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупи та борошно
Очікувана вартість518,57 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБорошно та крупи в асортименті
Очікувана вартість13 215,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості
Очікувана вартість1 508,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 15610000-7 «Продукція борошномельно-круп’яної промисловості» (крупа вівсяні пластівці (відповідний код ДК 021 2015 – 15613380-5 – вівсяні пластівці); рис довгий (код ДК 021:2015 – 15614100-6 – рис довгозернистий); крупа перлова (відповідний код ДК 021 2015 - 15613000-8 –
продукція із зерна зернових культур); крупа пшоно (відповідний код ДК 021 2015 - 15613000-8 – продукція із зерна зернових культур); крупа гречана (відповідний код ДК 021 2015 – 15610000-7))» Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість8 421,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупи (рис, гречана, перлова, вівсянка)
Очікувана вартість2 484,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупи та борошно
Очікувана вартість694,05 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості
Ім'я:Роменська Валентина ТрохимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380954404706 ЄДРПОУ:22112567Очікувана вартість3 709,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-008635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиборошно та крупи
Очікувана вартість1 172,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості (гречка, крупа перлова, крупа пшенична, рис, крупа ячмінна, пластівц вівсяні, пшоно)
Очікувана вартість8 460,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-008210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВівсяні пластівці
Очікувана вартість526,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-113; 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості (Крупи)
Оголошено21 лип. 13:55
Прийом пропозицій21 лип. 13:55 – 29 лип. 10:00Очікувана вартість127 037,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-010973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивівсяні хлоп'я, пшенична крупа (ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості)
Очікувана вартість1 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-000207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 15610000-7 «Продукція борошномельно-круп’яної промисловості» (крупа вівсяні пластівці (відповідний код ДК 021 2015 – 15613380-5 – вівсяні пластівці); рис довгий (код ДК 021:2015 – 15614100-6 – рис довгозернистий); крупа перлова (відповідний код ДК 021 2015 - 15613000-8 –
продукція із зерна зернових культур); крупа пшоно (відповідний код ДК 021 2015 - 15613000-8 – продукція із зерна зернових культур))» Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість5 219,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-000009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБорошно та крупи для надання підтримки внутрішньо переміщеним особам (код за ДК 021:2015 - 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості)
Очікувана вартість21 065,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-000299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиборошно та крупи
Очікувана вартість2 203,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-004100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБорошно пшеничне, крупа горох, крупа перлова, крупа гречана, крупа пшенична, крупа пшоно, крупа рис круглий, крупа ячмінна, пластівці , пластівці вівсяні
Очікувана вартість507,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-003639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГречана крупа 0,800 кг; Крупа манна 0,800 кг; Пшоно 0,800 кг; Ячнева крупа 0,800 кг; Пшенична крупа 0,800 кг; Кукурудзяна крупа 0,800 кг; Вівсяні пластівці 0,400 кг. - (Код ДК 021-2015 (CPV) 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості).
Очікувана вартість1 052,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro