Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15613100-9»
-
ID: UA-2026-09-01-002860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупа вівсяна
Очікувана вартість925,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно пшеничне – ДК 021: 2015 код 15612100-2 Борошно пшеничне, крупа гречана, крупа арнаутка, крупа пшенична, крупа перлова, булгур, крупа кукурудзяна, крупа ячна – ДК 021:2015 код 15610000-7 – Продукція
борошномельно-круп’яної промисловості, крупа рисова – ДК 021:2015 код 15614000-5 Рис оброблений, крупа вівсяна – ДК 021:2015 код 15613100-9 Вівсяна крупа) Очікувана вартість36 269,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупи ДК 021:2015 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Очікувана вартість11 219,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрупи
Оголошено10 серп. 15:23
Прийом пропозицій10 серп. 15:23 – 18 серп. 14:00Очікувана вартість171 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-009015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупа вівсяна, рис, перлова крупа, ячна крупа
Очікувана вартість4 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБорошно пшеничне,крупа вівсяна
Очікувана вартість3 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-005759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупи
Очікувана вартість9 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБорошно, Крупи (вівсяна, ячна, рис, перлова, пшоняна)
Ім'я:Філімоненко Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380988390768 ЄДРПОУ:03189860Очікувана вартість18 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-000118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБорошно,крупи в асортименті за кодом ДК 021:2015:15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Ім'я:Здорова Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380535556173 Факс:+380535555394Веб сайт: ЄДРПОУ:24392482Очікувана вартість17 079,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-001873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп'яної промисловості
Ім'я:Городниченко Ірина МихайліівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484337603 ЄДРПОУ:35555434Очікувана вартість23 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-009897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупи в асортименті ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Очікувана вартість17 210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-003347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:15610000-7 Продукція борошно-круп’яної промисловості (Лот №1 крупа кукурудзяна, Лот №2 крупа перлова ДСТУ 7700:2015, Лот №3 крупа ячна ДСТУ 7700:2015, Лот №4 крупа пшенична ДСТУ 7699:2015, Лот №5 крупа вівсяна ДСТУ 7698:2015, Лот №6 рис шліфований 1 сорту ГОСТ 6292-93)
Ім'я:Томашівська Людмила ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380963405964 ЄДРПОУ:14321771Оголошено17 черв. 11:00
Прийом пропозицій17 черв. 11:00 – 25 черв. 10:00Очікувана вартість25 194,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-007611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція борошномельно-круп’яної промисловості (крупи)
Очікувана вартість7 758,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-005373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупа кукурудзяна; Крупа перлова; Крупа ячмінна; Рис; Вівсяні пластівці; Горох (ДК 021:2015:15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості)
Очікувана вартість12 007,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-008592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупа гречана, крупа пшоно шліфоване, пластівці вісяні, борошно пшеничне, крупа перлова, крупа ячмінна, крупа кукурудзяна, рис , крупа пшенична )15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості.
Ім'я:Наталія СоколовськаE-mail: [email protected] Телефон: +380671048007 Веб сайт: ЄДРПОУ:26243473Очікувана вартість38 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-002781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:15610000-7 Продукція борошно-круп’яної промисловості (крупа кукурудзяна, крупа перлова ДСТУ 7700:2015, крупа ячна ДСТУ 7700:2015, крупа пшенична ДСТУ 7699:2015, крупа вівсяна ДСТУ 7698:2015, рис шліфований 1 сорту ГОСТ 6292-93).
Ім'я:Томашівська Людмила ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380963405964 ЄДРПОУ:14321771Оголошено2 черв. 10:42
Прийом пропозицій2 черв. 10:42 – 10 черв. 11:00Очікувана вартість25 194,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-26-008993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупи
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-004194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 – 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Крупи різні та борошно пшеничне)
Оголошено26 трав. 11:10
Прийом пропозицій30 трав. 00:00 – 8 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість271 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-002794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупи та борошно
Очікувана вартість28 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-006237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВівсяна крупа
Очікувана вартість41,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro