Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15555100-4»
-
ID: UA-2026-08-28-006432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозиво
Очікувана вартість2 557,61 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозиво, сметана (ДК 021:2015:15550000-8 Молочні продукти різні)
Очікувана вартість10 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозиво (код 15550000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Очікувана вартість73 048,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозиво
Очікувана вартість3 552,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозиво
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМорозиво (код 15550000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено11 серп. 17:09
Прийом пропозицій11 серп. 17:09 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість62 256,43 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-011707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозиво
Очікувана вартість694,20 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-04-006863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиморозиво
Очікувана вартість21 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМорозиво (код 15550000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено3 серп. 18:31
Прийом пропозицій3 серп. 18:31 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість62 256,43 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-003422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМорозиво
Оголошено31 лип. 11:46
Прийом пропозицій31 лип. 11:46 – 10 серп. 13:00Очікувана вартість182 834,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-001888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозиво в асортименті
Очікувана вартість13 241,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-001617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 15550000-8 по ДК 021:2015 – Молочні продукти різні (Молочні продукти різні). РПЗ - 10.64.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено30 лип. 10:19
Прийом пропозицій30 лип. 10:19 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість20 172,23 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-27-001175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиморозиво
Очікувана вартість5 131,24 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-000913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиморозиво
Очікувана вартість12 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-008857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозиво
Ім'я:Толстоп'ята Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380959209158 ЄДРПОУ:04378379Очікувана вартість17 595,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-004482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМорозиво
Оголошено17 лип. 12:03
Прийом пропозицій17 лип. 12:03 – 27 лип. 13:00Очікувана вартість182 834,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-003978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМолочні продукти різні
Оголошено17 лип. 11:44
Прийом пропозицій17 лип. 11:44 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість392 577,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-008533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолочні продукти різні ( морозиво )
Очікувана вартість12 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-003722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозиво в асортименті
Очікувана вартість14 468,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-008989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиморозиво
Очікувана вартість18 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro