Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15551000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-002280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЙогурт без наповнювача
Оголошено31 серп. 10:56
Прийом пропозицій31 серп. 10:56 – 16 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-011723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолочні продукти різні (Йогурт десертний жирністю 1,5%-2,5% Карпатський, 115 гр)
Ім'я:Катерина ЩербаковаE-mail: [email protected] Телефон: +380975403716 Веб сайт: ЄДРПОУ:24145832Очікувана вартість37 981,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСметана
Очікувана вартість580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 15550000-8 Молочні продукти різні (Сметана 20% 0,370 кг – ДК 021: 2015 код 15550000-8 Молочні продукти різні, йогурт 0,400 кг – ДК 021:2015 код 15551300-8 Йогурт)
Очікувана вартість41 322,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСметана
Очікувана вартість54 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКефір, Йогурт, Сметана
Очікувана вартість31 086,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСметана 20%, кефір 2,5%, йогурт без наповнювача 2%
Очікувана вартість24 368,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСметана жирність не менше 15%, йогурт питний без цукру жирність 2,2%
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЙогурт, сметана
Очікувана вартість55 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСметана 0,35 20%
Ім'я:Івасюк Оксана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380433522856 Факс:+380433522856ЄДРПОУ:01982672Очікувана вартість1 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисметана 20%ж, кефір2,5%ж ,йогурт питний
Очікувана вартість850,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСметана 20% , йогурт без наповнювача 0,250 г.
Очікувана вартість22 760,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСметана 20%, йогурт без наповнювача
Очікувана вартість33 570,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСметана 20% , йогурт без наповнювача
Очікувана вартість6 060,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолочні продукти різні (сметана 0,9 л)
Очікувана вартість560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСметана 20%, йогурт без наповнювача 2%, ряжанка 2,5 %
Очікувана вартість11 089,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСметана
Очікувана вартість735,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні (кефір, сметана)
Очікувана вартість2 930,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 15551300-8 Йогурт - Йогурт п/е 1% 400г "Молочар"
Очікувана вартість700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системийогурт, сметана
Очікувана вартість1 042,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro