Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15511000-3»
-
ID: UA-2024-03-12-013789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМолоко та вершки (Молоко коров’яче питне пастеризоване, молоко незбиране згущене з цукром)
Оголошено12 бер. 2024 23:03
Прийом пропозицій12 бер. 2024 23:03 – 20 бер. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2024-02-26-010741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМолоко та вершки (Молоко коров’яче питне пастеризоване, молоко незбиране згущене з цукром)
Оголошено26 лют. 2024 16:00
Прийом пропозицій26 лют. 2024 16:00 – 7 бер. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-011930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимолоко коров’яче питне пастеризоване 2,5%
Очікувана вартість20 196,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолоко пастеризоване 3,2%
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолоко Селянське Особливе 2.5% 950г
Очікувана вартість2 376,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолоко
Очікувана вартість88 160,69 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолоко 72 години, ДСТУ, п/е, 2,5% жиру, 1000 г /ТМ РадиМо/
Ім'я:Шумелянко Марія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971468973 ЄДРПОУ:24172711Очікувана вартість47 645,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолоко та вершки
Очікувана вартість1 893,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолоко
Очікувана вартість56 592,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолоко
Очікувана вартість6 075,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолоко та вершки (молоко)
Очікувана вартість21 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолоко 2,5 % 1000 г.
Очікувана вартість2 502,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимолоко пастеризоване 2,6%
Очікувана вартість7 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолоко 2,5%, 1000гр ТМ Радимо
Очікувана вартість38 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолоко 2,5%, 1000гр ТМ Радимо
Очікувана вартість36 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолоко коровяче ультрапастеризоване 1300 літрів
Очікувана вартість67 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолоко ультрапастеризоване (ДЕ 021:2015: 15510000-6 - Молоко та вершки )
Очікувана вартість22 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолоко
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолоко та вершки
Очікувана вартість420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМолоко
Очікувана вартість15 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro