Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15411110-6»
-
ID: UA-2026-08-27-001104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСирі олії та тваринні і рослинні жири (оливкова олія)
Очікувана вартість46 602,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОливкова олія
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-126; 15410000-5 – Сирі олії та тваринні і рослинні жири (Кунжутна, трюфельна олії)
Оголошено7 серп. 11:05
Прийом пропозицій7 серп. 11:05 – 15 серп. 10:00Очікувана вартість11 243,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-12-019341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСирі олії та тваринні і рослинні жири (оливкова олія)
Очікувана вартість99 729,56 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-18-016035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУОКЧР25Т - 116; 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жири (Олія оливкова Costa d'Oro Extra Virgin нефільтрована 1 л або «еквівалент»)
Очікувана вартість179 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-31-009439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жири (Олія оливкова).
Очікувана вартість1 350,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-11-007416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР25Т-095; 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жири (Олія оливкова Costa d'Oro Extra Virgin нефільтрована 1 л або «еквівалент»)
Оголошено11 вер. 2025 14:00
Прийом пропозицій11 вер. 2025 14:00 – 19 вер. 2025 10:00Очікувана вартість179 700,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-07-05-000104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія в рамках реалізації «Проєкт Емпл Луцьк/Project Ample Lutsk», що фінансується ТОВ «ЕІТ Фуд CLC Північ-Схід» в рамках виконання Програмної угоди від 28.03.2025р
Очікувана вартість7 186,61 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-18-005237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОливкова олія
Очікувана вартість10 680,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-18-000406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОливкова олія
Очікувана вартість10 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-06-005209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСирі олії та тваринні і рослинні жири
Очікувана вартість1 410,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-08-005086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСирі олії та тваринні і рослинні жири (оливкова олія)
Ім'я:Тур Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445151676,380445157990 ЄДРПОУ:20076991Очікувана вартість85 573,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-12-009461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія Оливкова 1л ж/б
Очікувана вартість119,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-02-005787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОлія нерафінована
Ім'я:Гізун Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено2 лип. 2024 14:08
Прийом пропозицій2 лип. 2024 14:08 – 18 лип. 2024 09:00Очікувана вартість18 706,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-06-12-008735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15410000-5 – Сирі олії та тваринні і рослинні жири (Оливкова олія Рівано 1000 мл ск/бут ТМ Monini – 15411110-6)
Ім'я:Сіроштан Ілона ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість465,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-05-24-008160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 15410000-5 по ДК 021:2015 –Сирі олії та тваринні і рослинні жири (Олія оливкова). РПЗ - 9.416
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено24 трав. 2024 14:27
Прийом пропозицій24 трав. 2024 14:27 – 4 черв. 2024 10:00Очікувана вартість367 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-04-19-008897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 15410000-5 по ДК 021:2015 –Сирі олії та тваринні і рослинні жири (Олія оливкова). РПЗ- 9.416
Ім'я:Захарченко Андрій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513641164 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено19 квіт. 2024 14:55
Прийом пропозицій19 квіт. 2024 14:55 – 1 трав. 2024 10:00Очікувана вартість351 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-03-19-006871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОливкова олія
Ім'я:Дар'яна ПухальськаE-mail: [email protected] Телефон: +380983274700, +380932744797 ЄДРПОУ:41089661Очікувана вартість2 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-01-11-007153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія оливкова
Очікувана вартість880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-28-004785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР24Т-31; 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жири (Сирі олії та тваринні і рослинні жири)
Оголошено28 груд. 2023 12:37
Прийом пропозицій28 груд. 2023 12:37 – 8 січ. 2024 15:00Очікувана вартість69 400,00 грн
з ПДВЗавершена