Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15411100-3»
-
ID: UA-2026-09-02-011725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія соняшникова
Очікувана вартість2 975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСирі олії та тваринні і рослинні жири
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія
Ім'я:Оксана ЖигулаE-mail: [email protected] Телефон: +380680488760, +380672242516 ЄДРПОУ:22558895Очікувана вартість4 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія соняшникова рафінована
Очікувана вартість5 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія соняшникова рафінована (920гр)
Очікувана вартість4 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСирі олії та тваринні і рослинні жири (оливкова олія)
Очікувана вартість46 602,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія соняшникова рафінована (920 гр)
Очікувана вартість1 932,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія соняшникова рафінована (920гр)
Очікувана вартість15 824,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія соняшникова рафінована
Очікувана вартість1 012,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія соняшникова рафінована (920гр)
Очікувана вартість3 956,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОливкова олія
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОЛІЯ СОНЯШНИКОВА, 5 Л
Очікувана вартість21 825,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОЛІЯ СОНЯШНИКОВА
Очікувана вартість4 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-126; 15410000-5 – Сирі олії та тваринні і рослинні жири (Кунжутна, трюфельна олії)
Оголошено7 серп. 11:05
Прийом пропозицій7 серп. 11:05 – 15 серп. 10:00Очікувана вартість11 243,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-002556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСирі олії та тваринні і рослинні жири
Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (Олії)
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-07-27-007650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія нерафінована
Очікувана вартість6 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-007549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиолія соняшникова
Очікувана вартість1 937,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-002983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлії
Очікувана вартість1 075,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-004912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія соняшникова рафінована
Ім'я:Городниченко Ірина МихайліівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484337603 ЄДРПОУ:35555434Очікувана вартість6 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro