Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15410000-5»
-
ID: UA-2026-09-03-010782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК021:2015:15410000-5 "Сирі олії та тваринні і рослинні жири" (Сало свиняче, охолоджене, 3-5 см, ДСТУ 4590)
Ім'я:Сергій Володимирович ШевченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380532590425 ЄДРПОУ:13962350Оголошено3 вер. 15:25
Прийом пропозицій3 вер. 15:25 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-001617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСало свиняче
Оголошено3 вер. 09:55
Прийом пропозицій3 вер. 09:55 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-000779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСало
Оголошено3 вер. 09:12
Прийом пропозицій3 вер. 09:12 – 19 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-008565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСало свиняче, заморожене, 3-5 см, ГСТУ 46.019, 1 кг.
Ім'я:Бесараб Вікторія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462678266 Факс:+380462678266ЄДРПОУ:08564966Оголошено2 вер. 14:42
Прийом пропозицій2 вер. 14:42 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСало свиняче, охолоджене, 3-5 см
Оголошено2 вер. 13:00
Прийом пропозицій2 вер. 13:00 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-05-000425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія соняшникова рафінована 1 л (920 гр)
Очікувана вартість6 615,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-05-000377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСирі олії та тваринні і рослинні жири ( Олія Сонях рафінована 10л.)
Очікувана вартість821,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-014167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (олія)
Очікувана вартість2 610,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСало свінне свіже
Ім'я:Гоняйло Валентина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385596569 Факс:+380385596569ЄДРПОУ:06722482Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування
Очікувана вартість1 252,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСирі олії та тваринні і рослинні жири
Ім'я:Федишина Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971194454 ЄДРПОУ:38505512Очікувана вартість1 445,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСало
Очікувана вартість1 344,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСало свиняче (генеральське)
Очікувана вартість354,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири (15412100-0 - Тваринні жири)
Очікувана вартість724,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія рафінована
Ім'я:Цибульська Оксана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989673424 Факс:+380355121043ЄДРПОУ:04590984Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія рафінована
Ім'я:Цибульська Оксана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989673424 Факс:+380355121043ЄДРПОУ:04590984Очікувана вартість9 108,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСало (15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири)
Ім'я:Федчук Людмила ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384120626 Факс:+380384120626ЄДРПОУ:26158023Очікувана вартість8 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія соняшникова рафінована 1 л
Очікувана вартість378,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 15410000-5 - Сирі олії та тваринні і рослинні жири
Очікувана вартість8 835,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлія
Очікувана вартість8 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro