Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15332300-7»
-
ID: UA-2026-09-02-006477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКурага, горошок с/м, сухофрукти, ядро волозького горіха, ягоди с/м, родзинки, томатна паста для учнів 5-11 класів згідно коду ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість22 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКурага, горошок с/м, сухофрукти, ядро волозького горіха, ягоди с/м, родзинки, томатна паста для учнів 1-4 класів згідно коду ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість18 642,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-671_15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі в асортименті)
Оголошено17 серп. 10:56
Прийом пропозицій17 серп. 10:56 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість140 087,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-31-006311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі в асортименті
Оголошено31 лип. 14:39
Прийом пропозицій31 лип. 14:39 – 10 серп. 08:00Очікувана вартість555 050,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-008897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Горіхи та сухофрукти
Ім'я:Тарчинська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442491331 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено23 лип. 15:21
Прийом пропозицій23 лип. 15:21 – 31 лип. 12:00Очікувана вартість42 662,80 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-005973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукти харчування: оброблені фрукти та овочі. Код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:Амітірова Анастасія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380999803069 ЄДРПОУ:23354172Оголошено21 лип. 13:25
Прийом пропозицій21 лип. 13:25 – 29 лип. 15:00Очікувана вартість158 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-008870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Оброблені овочі та фрукти.
Ім'я:Тарчинська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442491331 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено29 черв. 15:32
Прийом пропозицій29 черв. 15:32 – 7 лип. 12:00Очікувана вартість519 666,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-003068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-426_15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі)
Оголошено26 черв. 10:55
Прийом пропозицій26 черв. 10:55 – 4 лип. 15:00Очікувана вартість190 683,23 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-23-005661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Іллєнко Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456151458 Факс:+380456151458ЄДРПОУ:39557619Очікувана вартість17 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-013480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15330000-0 — Оброблені фрукти та овочі (сухофрукти фасовані до 1 кг (код за ДК 021:2015 15332410-1- Сухофрукти), чорнослив фас. (код за ДК 021:2015 15332410-1– Сухофрукти), огірки консервовані фас. до 1 л (код за ДК 021:2015 15331000-7 - Оброблені овочі), баклажани різані заморожені
(код за ДК 021:2015 15331170-9 – Морожені овочі), вишня заморожена без кісточок (код за ДК 021:2015 15332100- 5 - Оброблені фрукти), горошок зелений морожений (код за ДК 021:2015 15331170-9 - Морожені овочі), гриби печериці заморожені (код за ДК 021:2015 15331170-9 - Морожені овочі), кабачки різані заморожені (код за ДК 021:2015 15331170-9 – Морожені овочі), перець болгарський заморожений (код за ДК 021:2015 15331170-9 — Морожені овочі), полуниця морожена (код за ДК 021:2015 2015 15332100-5 — Оброблені фрукти), суміш компотна заморожена (код за ДК 021:2015 15332100-5 – Оброблені фрукти ), паста томатна фас. до 0,6кг (код за ДК 021:2015 15331427-6 - Концентроване томатне пюре)), волоські горіхи (ядра) (код за ДК 021:2015 15332300-7- Оброблені горіхи)) Ім'я:Анастасія Миколаївна БурсаковаE-mail: [email protected] Телефон: +30577062262 Веб сайт: ЄДРПОУ:02010936Очікувана вартість23 758,24 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-013373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти, овочі та горіхи (код 15330000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено16 черв. 16:56
Прийом пропозицій16 черв. 16:56 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість304 638,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-013383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі: Томатна паста за кодом 15331427-6, Огірок солоний за кодом 15331480-5, Капуста квашена за кодом 15331461-6, Сухофрукти (суміш) за кодом 15332410-1, Повидло фруктове, стерилізоване за кодом 15332290-3, Ядра волоських горіхів за кодом 15332300-7
Очікувана вартість2 494,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-000251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯдро волоського горіха
Очікувана вартість1 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-005999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти, овочі та горіхи
Ім'я:Проць Мар′яна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977068852 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено12 трав. 12:06
Прийом пропозицій12 трав. 12:06 – 20 трав. 13:00Очікувана вартість115 020,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-29-004458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасіння соняшника, арахіс
Оголошено29 квіт. 11:42
Прийом пропозицій29 квіт. 11:42 – 7 трав. 12:00Очікувана вартість4 854,70 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-07-002498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯдра горіхів кеш'ю
Очікувана вартість6 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-004855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапуста квашена, огірки солоні, помідори солоні, ядра горіхів кеш'ю, ягоди свіжоморожені
Очікувана вартість8 183,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-012792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГоріхи в асортименті
Ім'я:Кротких Юлія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено17 бер. 16:01
Прийом пропозицій17 бер. 16:01 – 26 бер. 09:00Очікувана вартість54 314,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-11-013808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКукурудза консервована, горошок консервований, персики половинки консервовані, ананас кусочками консервовані, гриби консервовані, оливки чорні,зелені без кісточок, повидло фруктове, квашена капуста, квашені огірки, сухофрукти, чорнослив, курага, родзинки, вишня морожена, журавлина в'ялена, шпинат
свіжоморожений, суміш овочева свіжоморожена, арахіс смажений, грецький горіх смажений, томатна паста, цукати, журавлина морожена, томати в'ялені Ім'я:Воробець Наталія АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322342691 Факс:+380322342691Веб сайт: ЄДРПОУ:20835913Оголошено11 бер. 16:56
Прийом пропозицій11 бер. 16:56 – 19 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість467 269,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-05-000822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування ( 15332310-0 Підсмажені або підсолені горіхи)
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro