Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15331500-2»
-
ID: UA-2026-08-31-009807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі (компоти фруктові в асортименті (тара-скляна банка 3 л), огірки консервовані (тара-скляна банка 3 л), кабачки консервовані (тара-скляна банка 3 л), томати консервовані (тара-скляна банка 3 л), щавель консервований (тара-скляна банка 980г), томатна паста 25% (тара-скляна
банка 0,5 л) кукурудза консервована (ж/б 425г), квасоля натуральна (тара-скляна банка 530г), квасоля в томатному соусі (тара-скляна банка 530г), горошок консервований (тара-скляна банка 0,5л), кабачкова ікра (тара-скляна банка 0,5л), баклажанова ікра (тара-скляна банка 0,5л), перець солодкий маринований (тара-скляна банка 1 л) Оголошено31 серп. 16:09
Прийом пропозицій31 серп. 16:09 – 8 вер. 15:56 -
ID: UA-2026-08-27-006087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонсервовані овочі
Оголошено27 серп. 13:19
Прийом пропозицій27 серп. 13:19 – 4 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-19-013018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені овочі
Оголошено19 серп. 17:57
Прийом пропозицій19 серп. 17:57 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість245 776,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-012136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені овочі
Оголошено4 серп. 18:13
Прийом пропозицій4 серп. 18:13 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість245 776,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-008932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Оброблені овочі та фрукти
Ім'я:Тарчинська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442491331 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено20 лип. 15:59
Прийом пропозицій20 лип. 15:59 – 28 лип. 12:00Очікувана вартість477 003,68 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-008870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Оброблені овочі та фрукти.
Ім'я:Тарчинська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442491331 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено29 черв. 15:32
Прийом пропозицій29 черв. 15:32 – 7 лип. 12:00Очікувана вартість519 666,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-18-003687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонсервовані овочі
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено18 черв. 11:10
Прийом пропозицій18 черв. 11:10 – 26 черв. 13:00Очікувана вартість83 685,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-010266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Поставка оброблених фруктів та овочів для їдальні філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість39 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-003404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаста томатна, ікра кабачкова,сухофрукти,огірки консервовані код ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість8 019,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-008138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 15330000-0 по ДК 021:2015 Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі). РПЗ - 10.50.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено29 квіт. 14:42
Прийом пропозицій29 квіт. 14:42 – 7 трав. 10:00Очікувана вартість28 134,82 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-21-003602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Оголошено21 квіт. 11:27
Прийом пропозицій21 квіт. 11:27 – 29 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість756 857,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-011112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонсервовані горошок, огірки, ананаси, оливки, маслини; томатна паста, мариновані огірки, горох колотий
Оголошено17 квіт. 16:10
Прийом пропозицій17 квіт. 16:10 – 25 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість142 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-001193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Поставка оброблених фруктів та овочів для їдальні філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено14 квіт. 10:41
Прийом пропозицій14 квіт. 10:41 – 22 квіт. 09:00Очікувана вартість43 818,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-26-012501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість3 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-010817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість885,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-014388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиогірки консервовані, помідори консервовані
Ім'я:Леонова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380577398102 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571096Оголошено25 бер. 18:45
Прийом пропозицій25 бер. 18:45 – 2 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість400 140,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-005962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Стрюков Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380486875043 ЄДРПОУ:38728418Очікувана вартість54 897,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-012965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСухофрукти, огірок квашений
Очікувана вартість3 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-008095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукти харчування відповідно до ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (15332410-1 Сухофрукти; 15331460-9 Овочеві консерви; 15331462-3 Консервований горох; 15331427-6 Концентроване томатне пюре; 15331500-2 Овочі, консервовані в оцті)
Оголошено5 бер. 13:40
Прийом пропозицій5 бер. 13:40 – 13 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість331 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-24-012576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість2 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro