Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15331427-6»
-
ID: UA-2026-08-31-011247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Валентина Лук'яноваE-mail: [email protected] Телефон: +380665203219 Веб сайт: ЄДРПОУ:33993329Очікувана вартість38 315,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОгірки солені пластикове відро, сухофрукти, суміш овочева заморожена, суміш ягідна заморожена, кукурудза консервована, горошок, квасоля консервована, гриби консервовані, томатна паста та консервовані маслини
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість62 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста,горошок зелений,сухофрукти
Очікувана вартість5 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста 1/0,48 (ДК 021:2015:15331427-6 Концентроване томатне пюре)
Очікувана вартість816,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста с/б 1,1 кг, родзинки вагові, суміш сухофруктів, полуниця заморожена, суміш "Компотна"
Очікувана вартість17 685,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість1 639,44 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-009994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста 1/0,5 (ДК 021:2015:15331427-6 Концентроване томатне пюре)
Очікувана вартість680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитоматна паста, джем, родзинки,чорнослив згідно коду ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі
Ім'я:Здорова Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380535556173 Факс:+380535555394Веб сайт: ЄДРПОУ:24392482Очікувана вартість14 288,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста
Очікувана вартість648,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-008932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Оброблені овочі та фрукти
Ім'я:Тарчинська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442491331 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено20 лип. 15:59
Прийом пропозицій20 лип. 15:59 – 28 лип. 12:00Очікувана вартість477 003,68 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-006742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (забезпечення продуктами харчування, а саме: сухофрукти некопчені, паста томатна з бабусиної грядки 25% с/б 400г, огірки мариновані по-херсонськи 3100г Хуторок, квасоля у т/с 510г с/б з бабусиної грядки)
Очікувана вартість2 523,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-008870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Оброблені овочі та фрукти.
Ім'я:Тарчинська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442491331 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено29 черв. 15:32
Прийом пропозицій29 черв. 15:32 – 7 лип. 12:00Очікувана вартість519 666,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-002660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста, сухофрукти, родзинки
Очікувана вартість634,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-004690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість87,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-012114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорошок зелений, кукурудза цукрова, томатна паста
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість1 317,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-002984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (забезпечення продуктами харчування, а саме: сухофрукти некопчені, паста томатна з бабусиної грядки 25% с/б 400г, огірки мариновані по-херсонськи 3100г Хуторок, горошок заморошений, суміш ягідно-фруктова вітамінка б/к 2,5 кг, родзинкі вагові)
Очікувана вартість6 105,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-006819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста ,сухофрукти (ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі)
Очікувана вартість180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-004297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста
Очікувана вартість86,14 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-013480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15330000-0 — Оброблені фрукти та овочі (сухофрукти фасовані до 1 кг (код за ДК 021:2015 15332410-1- Сухофрукти), чорнослив фас. (код за ДК 021:2015 15332410-1– Сухофрукти), огірки консервовані фас. до 1 л (код за ДК 021:2015 15331000-7 - Оброблені овочі), баклажани різані заморожені
(код за ДК 021:2015 15331170-9 – Морожені овочі), вишня заморожена без кісточок (код за ДК 021:2015 15332100- 5 - Оброблені фрукти), горошок зелений морожений (код за ДК 021:2015 15331170-9 - Морожені овочі), гриби печериці заморожені (код за ДК 021:2015 15331170-9 - Морожені овочі), кабачки різані заморожені (код за ДК 021:2015 15331170-9 – Морожені овочі), перець болгарський заморожений (код за ДК 021:2015 15331170-9 — Морожені овочі), полуниця морожена (код за ДК 021:2015 2015 15332100-5 — Оброблені фрукти), суміш компотна заморожена (код за ДК 021:2015 15332100-5 – Оброблені фрукти ), паста томатна фас. до 0,6кг (код за ДК 021:2015 15331427-6 - Концентроване томатне пюре)), волоські горіхи (ядра) (код за ДК 021:2015 15332300-7- Оброблені горіхи)) Ім'я:Анастасія Миколаївна БурсаковаE-mail: [email protected] Телефон: +30577062262 Веб сайт: ЄДРПОУ:02010936Очікувана вартість23 758,24 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-013373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти, овочі та горіхи (код 15330000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено16 черв. 16:56
Прийом пропозицій16 черв. 16:56 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість304 638,00 грн
з ПДВЗавершена