Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15331425-2»
-
ID: UA-2026-08-31-000684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (Оброблені фрукти та овочі)
Очікувана вартість2 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість1 490,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста ст/б 530 1*12
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість2 687,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (обробленні фрукти та овочі)
Очікувана вартість13 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість588,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-005369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаста томатна 450 мл
Ім'я:Івасюк Оксана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380433522856 Факс:+380433522856ЄДРПОУ:01982672Очікувана вартість3 375,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість2 488,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість11 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста 1,1 кг; суміш сухофруктів; суміш "Компотна" с/м
Очікувана вартість5 610,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукти харчування: оброблені фрукти та овочі. Код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:Амітірова Анастасія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380999803069 ЄДРПОУ:23354172Оголошено21 лип. 13:25
Прийом пропозицій21 лип. 13:25 – 29 лип. 15:00Очікувана вартість158 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-010179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Городниченко Ірина МихайліівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484337603 ЄДРПОУ:35555434Очікувана вартість10 943,27 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-004048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста с/б 1,1 кг
Очікувана вартість2 448,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-009181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (15331425-2 Томатне пюре (Томатна паста 48 шт.); (15331462-3 Консервований горох (Горошок консервований 48 шт.))
Очікувана вартість5 184,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-008060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитоматна паста 460г
Очікувана вартість685,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-003351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитоматна паста 460г
Очікувана вартість685,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-001392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиоброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість254,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-007301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість2 417,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-008704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість13 778,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-004559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматне пюре
Ім'я:Священко Тетяна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431759 Факс:+380484431759ЄДРПОУ:20949806Очікувана вартість1 875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-006788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (15331425-2 Томатне пюре (Томатна паста 48 шт.); (15331462-3 Консервований горох (Горошок консервований 48 шт.))
Очікувана вартість5 184,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro