Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15331420-7»
-
ID: UA-2026-09-02-005043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі код за ДК 021:2015: 15330000-0 (оброблені фрукти та овочі)
Оголошено2 вер. 12:10
Прийом пропозицій2 вер. 12:10 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі (компоти фруктові в асортименті (тара-скляна банка 3 л), огірки консервовані (тара-скляна банка 3 л), кабачки консервовані (тара-скляна банка 3 л), томати консервовані (тара-скляна банка 3 л), щавель консервований (тара-скляна банка 980г), томатна паста 25% (тара-скляна
банка 0,5 л) кукурудза консервована (ж/б 425г), квасоля натуральна (тара-скляна банка 530г), квасоля в томатному соусі (тара-скляна банка 530г), горошок консервований (тара-скляна банка 0,5л), кабачкова ікра (тара-скляна банка 0,5л), баклажанова ікра (тара-скляна банка 0,5л), перець солодкий маринований (тара-скляна банка 1 л) Оголошено31 серп. 16:09
Прийом пропозицій31 серп. 16:09 – 8 вер. 15:56 -
ID: UA-2026-08-28-002312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Томати консервовані з зеленню, першого ґатунку)
Оголошено28 серп. 10:37
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКурага, горошок с/м, сухофрукти, ядро волозького горіха, ягоди с/м, родзинки, томатна паста для учнів 5-11 класів згідно коду ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість22 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКурага, горошок с/м, сухофрукти, ядро волозького горіха, ягоди с/м, родзинки, томатна паста для учнів 1-4 класів згідно коду ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість18 642,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти, томатна паста)
Очікувана вартість20 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Валентина Лук'яноваE-mail: [email protected] Телефон: +380665203219 Веб сайт: ЄДРПОУ:33993329Очікувана вартість38 315,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти – ДК 021:2015 код 15332410-1 Сухофрукти, родзинки – ДК 021:2015 код 15332412-5 Оброблені родзинки, горошок заморожений – ДК 021:2015 код 15331170-9 Морожені овочі, вишні морожені – ДК 021:2015 код 15332100-5 Оброблені фрукти, квашені
огірки - ДК 021:2015 код 15331000-7 Оброблені овочі, паста томатна – ДК 021:2015 код 15331420-7 Пресерви з помідорів, курага, чорнослив) Очікувана вартість59 953,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі (фрукти морожені (суміш), томатна паста, чорнослив, курага, родзинки, огірки солоні, маринована капуста)
Очікувана вартість49 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (Оброблені фрукти та овочі)
Очікувана вартість2 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість1 490,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста ст/б 530 1*12
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість2 687,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматний соус
Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (обробленні фрукти та овочі)
Очікувана вартість13 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені овочі та фрукти (сухофрукти, томатна паста)
Очікувана вартість6 617,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (томатна паста, горошок консервований)
Очікувана вартість7 739,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОгірки солені пластикове відро, сухофрукти, суміш овочева заморожена, суміш ягідна заморожена, кукурудза консервована, горошок, квасоля консервована, гриби консервовані, томатна паста та консервовані маслини
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість62 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста,горошок зелений,сухофрукти
Очікувана вартість5 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста 1/0,48 (ДК 021:2015:15331427-6 Концентроване томатне пюре)
Очікувана вартість816,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПовидло, фрукти консервовані, джем, овочі консервовані, ікра кабачкова, горошок, салат овочевий, сухофрукти, капуста шинкована ( код за ЄЗС ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)
Оголошено20 серп. 15:01
Прийом пропозицій20 серп. 15:01 – 28 серп. 07:00Очікувана вартість497 675,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто