Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15331400-1»
-
ID: UA-2026-09-02-005043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі код за ДК 021:2015: 15330000-0 (оброблені фрукти та овочі)
Оголошено2 вер. 12:10
Прийом пропозицій2 вер. 12:10 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі (компоти фруктові в асортименті (тара-скляна банка 3 л), огірки консервовані (тара-скляна банка 3 л), кабачки консервовані (тара-скляна банка 3 л), томати консервовані (тара-скляна банка 3 л), щавель консервований (тара-скляна банка 980г), томатна паста 25% (тара-скляна
банка 0,5 л) кукурудза консервована (ж/б 425г), квасоля натуральна (тара-скляна банка 530г), квасоля в томатному соусі (тара-скляна банка 530г), горошок консервований (тара-скляна банка 0,5л), кабачкова ікра (тара-скляна банка 0,5л), баклажанова ікра (тара-скляна банка 0,5л), перець солодкий маринований (тара-скляна банка 1 л) Оголошено31 серп. 16:09
Прийом пропозицій31 серп. 16:09 – 8 вер. 15:56 -
ID: UA-2026-08-28-002312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Томати консервовані з зеленню, першого ґатунку)
Оголошено28 серп. 10:37
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі
Оголошено27 серп. 09:57
Прийом пропозицій27 серп. 09:57 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-014601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВишня без кісточки заморожена, Слива половинки заморожена, Паста томатна 25%, сорт вищий, Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494, Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній, Чорнослив сушений, без кісточки, сорт перший, розмір середній, Огірки солені, сорт перший, Капуста
шинкована квашена, сорт перший, Горошок зелений заморожений, Шипшина сушена, Ядра волоських горіхів, четвертинки, вищого сорту, Квасоля стручкова заморожена різана Очікувана вартість29 034,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКурага, горошок с/м, сухофрукти, ядро волозького горіха, ягоди с/м, родзинки, томатна паста для учнів 5-11 класів згідно коду ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість22 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКурага, горошок с/м, сухофрукти, ядро волозького горіха, ягоди с/м, родзинки, томатна паста для учнів 1-4 класів згідно коду ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість18 642,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІкра кабачкова код ДК 021:2015 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість495,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти, томатна паста)
Очікувана вартість20 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Валентина Лук'яноваE-mail: [email protected] Телефон: +380665203219 Веб сайт: ЄДРПОУ:33993329Очікувана вартість38 315,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти – ДК 021:2015 код 15332410-1 Сухофрукти, родзинки – ДК 021:2015 код 15332412-5 Оброблені родзинки, горошок заморожений – ДК 021:2015 код 15331170-9 Морожені овочі, вишні морожені – ДК 021:2015 код 15332100-5 Оброблені фрукти, квашені
огірки - ДК 021:2015 код 15331000-7 Оброблені овочі, паста томатна – ДК 021:2015 код 15331420-7 Пресерви з помідорів, курага, чорнослив) Очікувана вартість59 953,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі (фрукти морожені (суміш), томатна паста, чорнослив, курага, родзинки, огірки солоні, маринована капуста)
Очікувана вартість49 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (Оброблені фрукти та овочі)
Очікувана вартість2 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість1 490,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох, квасоля
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість1 429,99 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвасоля, горох
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість769,27 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста ст/б 530 1*12
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість2 687,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматний соус
Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (обробленні фрукти та овочі)
Очікувана вартість13 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвасоля консервована
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro