Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15331170-9»
-
ID: UA-2026-08-27-001529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі
Оголошено27 серп. 09:57
Прийом пропозицій27 серп. 09:57 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-001047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорошок зелений с/м – 7,5кг; вишня с/м
Очікувана вартість18 975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Валентина Лук'яноваE-mail: [email protected] Телефон: +380665203219 Веб сайт: ЄДРПОУ:33993329Очікувана вартість38 315,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти – ДК 021:2015 код 15332410-1 Сухофрукти, родзинки – ДК 021:2015 код 15332412-5 Оброблені родзинки, горошок заморожений – ДК 021:2015 код 15331170-9 Морожені овочі, вишні морожені – ДК 021:2015 код 15332100-5 Оброблені фрукти, квашені
огірки - ДК 021:2015 код 15331000-7 Оброблені овочі, паста томатна – ДК 021:2015 код 15331420-7 Пресерви з помідорів, курага, чорнослив) Очікувана вартість59 953,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (оброблені фрукти та овочі)
Очікувана вартість7 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість1 490,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (обробленні фрукти та овочі)
Очікувана вартість13 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОгірки солені пластикове відро, сухофрукти, суміш овочева заморожена, суміш ягідна заморожена, кукурудза консервована, горошок, квасоля консервована, гриби консервовані, томатна паста та консервовані маслини
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість62 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість2 488,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі в асортименті
Оголошено31 лип. 14:39
Прийом пропозицій31 лип. 14:39 – 10 серп. 08:00Очікувана вартість555 050,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-008932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Оброблені овочі та фрукти
Ім'я:Тарчинська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442491331 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено20 лип. 15:59
Прийом пропозицій20 лип. 15:59 – 28 лип. 12:00Очікувана вартість477 003,68 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-010179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Городниченко Ірина МихайліівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484337603 ЄДРПОУ:35555434Очікувана вартість10 943,27 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-008870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Оброблені овочі та фрукти.
Ім'я:Тарчинська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442491331 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено29 черв. 15:32
Прийом пропозицій29 черв. 15:32 – 7 лип. 12:00Очікувана вартість519 666,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-004536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох свіжоморожений (код за ЕЗС ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)
Ім'я:Нечипоренко Катерина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463321943 ЄДРПОУ:26382387Очікувана вартість550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-000363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі (горошок морожений, суміш сухофруктів, родзинки)
Очікувана вартість1 352,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-013655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість14 536,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-013480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15330000-0 — Оброблені фрукти та овочі (сухофрукти фасовані до 1 кг (код за ДК 021:2015 15332410-1- Сухофрукти), чорнослив фас. (код за ДК 021:2015 15332410-1– Сухофрукти), огірки консервовані фас. до 1 л (код за ДК 021:2015 15331000-7 - Оброблені овочі), баклажани різані заморожені
(код за ДК 021:2015 15331170-9 – Морожені овочі), вишня заморожена без кісточок (код за ДК 021:2015 15332100- 5 - Оброблені фрукти), горошок зелений морожений (код за ДК 021:2015 15331170-9 - Морожені овочі), гриби печериці заморожені (код за ДК 021:2015 15331170-9 - Морожені овочі), кабачки різані заморожені (код за ДК 021:2015 15331170-9 – Морожені овочі), перець болгарський заморожений (код за ДК 021:2015 15331170-9 — Морожені овочі), полуниця морожена (код за ДК 021:2015 2015 15332100-5 — Оброблені фрукти), суміш компотна заморожена (код за ДК 021:2015 15332100-5 – Оброблені фрукти ), паста томатна фас. до 0,6кг (код за ДК 021:2015 15331427-6 - Концентроване томатне пюре)), волоські горіхи (ядра) (код за ДК 021:2015 15332300-7- Оброблені горіхи)) Ім'я:Анастасія Миколаївна БурсаковаE-mail: [email protected] Телефон: +30577062262 Веб сайт: ЄДРПОУ:02010936Очікувана вартість23 758,24 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-013373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти, овочі та горіхи (код 15330000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено16 черв. 16:56
Прийом пропозицій16 черв. 16:56 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість304 638,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-008302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені овочі та фрукти
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість2 571,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-006954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені овочі та фрукти
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість2 624,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro