Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15331142-4»

  • ID: UA-2026-09-02-005043-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оброблені фрукти та овочі код за ДК 021:2015: 15330000-0 (оброблені фрукти та овочі)

    Ім'я:
    Стовбун Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997701219 ЄДРПОУ:
    25667165
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 12:10

    Прийом пропозицій
    2 вер. 12:10 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    410 200,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-001529-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оброблені фрукти та овочі

    Ім'я:
    Степанець Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997385780 Веб сайт:
    https://berezanska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    42501854
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 09:57

    Прийом пропозицій
    27 серп. 09:57 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    272 356,81 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-014601-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вишня без кісточки заморожена, Слива половинки заморожена, Паста томатна 25%, сорт вищий, Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494, Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній, Чорнослив сушений, без кісточки, сорт перший, розмір середній, Огірки солені, сорт перший, Капуста … шинкована квашена, сорт перший, Горошок зелений заморожений, Шипшина сушена, Ядра волоських горіхів, четвертинки, вищого сорту, Квасоля стручкова заморожена різана

    Ім'я:
    Олег Гойденко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380991279102 Веб сайт:
    https://oberig.zp.ua/
    ЄДРПОУ:
    20520842
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 034,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-013313-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Овочі фрукти код ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти і овочі

    Ім'я:
    Бойко Алла
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978586236 ЄДРПОУ:
    22203212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000684-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Продукти харчування (Оброблені фрукти та овочі)

    Ім'я:
    Довжок Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973374113 ЄДРПОУ:
    46038978
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 920,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-006130-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Продукти харчування (обробленні фрукти та овочі)

    Ім'я:
    Юрій Яніцький
    E-mail: [email protected] Телефон: 380982009219 ЄДРПОУ:
    26228574
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 530,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-009211-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Повидло, фрукти консервовані, джем, овочі консервовані, ікра кабачкова, горошок, салат овочевий, сухофрукти, капуста шинкована ( код за ЄЗС ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)

    Ім'я:
    Оксана Мажуга
    E-mail: [email protected] Телефон: +380464148410 Веб сайт:
    https://gplubech.cg.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    03189914
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 15:01

    Прийом пропозицій
    20 серп. 15:01 – 28 серп. 07:00
    Очікувана вартість

    497 675,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-31-006311-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оброблені фрукти та овочі в асортименті

    Ім'я:
    Сергій Слюсар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474120128 Веб сайт:
    http://shpola-otg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04061576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 14:39

    Прийом пропозицій
    31 лип. 14:39 – 10 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    555 050,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-15-008822-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК021:2015:15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (Капуста маринована шинкована)

    Ім'я:
    Сергій Володимирович Шевченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532590425 ЄДРПОУ:
    13962350
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 лип. 15:48

    Прийом пропозицій
    15 лип. 15:48 – 23 лип. 07:00
    Очікувана вартість

    40 320,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-28-001591-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    оброблені фрукти та овочі

    Ім'я:
    Іващук Людмила Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380435321653 ЄДРПОУ:
    26234853
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 859,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-27-007738-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    оброблені фрукти та овочі

    Ім'я:
    Іващук Людмила Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380435321653 ЄДРПОУ:
    26234853
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 241,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-21-006096-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оброблені фрукти та овочі (томатна паста, морожений горошок,огірки мариновані ,капуста квашена, сухофрукти, квасоля консервована, кукурудза консервована, морожені ягоди та фрукти, морожена суміш овочева

    Ім'я:
    Бобко Ольга Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967526422 Факс:
    +380314521740
    ЄДРПОУ:
    43940179
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 621,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-14-015143-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оброблені фрукти та овочі

    Ім'я:
    Тетяна Водовіз
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502449943 ЄДРПОУ:
    08682810
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 007,60 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-14-006555-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оброблені фрукти та овочі

    Ім'я:
    Григоренко Ольга Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380432439101 ЄДРПОУ:
    20097071
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-01-005393-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оброблені фрукти та овочі

    Ім'я:
    Огреба Ольга
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967343315 ЄДРПОУ:
    33360507
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 827,10 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-01-004348-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оброблені фрукти та овочі

    Ім'я:
    Огреба Ольга
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967343315 ЄДРПОУ:
    33360507
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 594,35 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-29-010946-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Родзинки, сухофрукти, морква міні свіжоморожена, горошок зелений свіжоморожений, кукурудза зерно свіжоморожена, томатна паста, морська капуста, капуста квашена

    Ім'я:
    Андрій Сергійович Фесенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979092665 Веб сайт:
    http://www.ufk.lviv.ua/ua-home.html
    ЄДРПОУ:
    02136962
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 квіт. 16:22

    Прийом пропозицій
    29 квіт. 16:22 – 7 трав. 01:00
    Очікувана вартість

    209 240,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-28-006809-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    оброблені фрукти та овочі

    Ім'я:
    Іващук Людмила Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380435321653 ЄДРПОУ:
    26234853
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 021,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-27-007218-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    оброблені фрукти та овочі

    Ім'я:
    Іващук Людмила Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380435321653 ЄДРПОУ:
    26234853
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 902,90 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-21-006268-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оброблені фрукти та овочі

    Ім'я:
    Огреба Ольга
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967343315 ЄДРПОУ:
    33360507
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 132,10 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 89 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro