Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15331134-5»
-
ID: UA-2026-09-02-005043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі код за ДК 021:2015: 15330000-0 (оброблені фрукти та овочі)
Оголошено2 вер. 12:10
Прийом пропозицій2 вер. 12:10 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі
Оголошено27 серп. 09:57
Прийом пропозицій27 серп. 09:57 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста
Очікувана вартість1 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (обробленні фрукти та овочі)
Очікувана вартість13 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорошок зелений, томатна паста
Очікувана вартість1 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста "Томатіно"
Очікувана вартість683,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитоматна паста
Очікувана вартість892,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015;15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Ім'я:Софія Євгенівна ГулаE-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт: ЄДРПОУ:02001328Очікувана вартість10 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі в асортименті
Оголошено31 лип. 14:39
Прийом пропозицій31 лип. 14:39 – 10 серп. 08:00Очікувана вартість555 050,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-012070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015;15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Ім'я:Софія Євгенівна ГулаE-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт: ЄДРПОУ:02001328Очікувана вартість10 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитоматна паста
Очікувана вартість948,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-004245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (томатна паста)
Очікувана вартість7 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-006253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість4 454,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-003040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста
Очікувана вартість1 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-011584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста
Очікувана вартість1 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-014054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигорох сухий, томатна паста ,сухофрукти код 021:2015:15330000-0 Оброблені овочі та фрукти
Очікувана вартість1 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-000652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитоматна паста
Очікувана вартість781,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-005780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста "Томатіно"
Очікувана вартість369,53 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-011455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста
Очікувана вартість1 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-002805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (томатна паста)
Очікувана вартість1 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro