Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15331133-8»
-
ID: UA-2026-09-02-008093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолотий горох
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (горох 0,8 кг, сухофрукти)
Очікувана вартість1 182,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість1 490,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох, квасоля
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість1 429,99 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвасоля, горох
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість769,27 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолотий горох
Очікувана вартість768,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-003755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох колотий, 900 гр/пачка
Очікувана вартість662,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість2 488,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-000558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигорох колотий
Очікувана вартість270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі в асортименті
Оголошено31 лип. 14:39
Прийом пропозицій31 лип. 14:39 – 10 серп. 08:00Очікувана вартість555 050,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-005370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох колотий (1/0,9кг)
Ім'я:Людмила ШеленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380513457042, +380660492364 ЄДРПОУ:33438845Очікувана вартість352,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСоус томатний, сухофрукти (суміш: слива, яблуко, груша), горох
Ім'я:Людмила КупчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380680239484 Веб сайт: ЄДРПОУ:03188470Оголошено27 лип. 13:51
Прийом пропозицій27 лип. 13:51 – 4 серп. 13:55Очікувана вартість92 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-008812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі (горох, сухофрукти,родзинки)
Очікувана вартість2 817,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-007646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (15331133-8 Горох колотий, 15330000-0 Повидло в асортименті, Сухофрукти в асортименті)
Оголошено9 лип. 14:48
Прийом пропозицій9 лип. 14:48 – 19 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість118 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-003184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Городниченко Ірина МихайліівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484337603 ЄДРПОУ:35555434Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-005108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі (сухофрукти,горох)
Очікувана вартість1 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-003008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитоматна паста, горох, сухофрукти, родзинки (ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі )
Очікувана вартість2 140,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-010497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі (повидло, родзинки, томатна паста 0,460 г, горох, сухофрукти)
Очікувана вартість6 889,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-011081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох колотий
Очікувана вартість60,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-011452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупа горохова шліфована
Очікувана вартість2 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro