Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15331132-1»
-
ID: UA-2026-09-02-014601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВишня без кісточки заморожена, Слива половинки заморожена, Паста томатна 25%, сорт вищий, Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494, Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній, Чорнослив сушений, без кісточки, сорт перший, розмір середній, Огірки солені, сорт перший, Капуста
шинкована квашена, сорт перший, Горошок зелений заморожений, Шипшина сушена, Ядра волоських горіхів, четвертинки, вищого сорту, Квасоля стручкова заморожена різана Очікувана вартість29 034,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі фрукти код ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти і овочі
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорошок зелений, томатна паста
Очікувана вартість1 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста,горошок зелений,сухофрукти
Очікувана вартість5 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені овочі та фрукти
Ім'я:Барановскіс Еріка ЯнісівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380667033525 Веб сайт: ЄДРПОУ:26214276Очікувана вартість46 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-008704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість13 778,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-005661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Іллєнко Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456151458 Факс:+380456151458ЄДРПОУ:39557619Очікувана вартість17 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-002984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (забезпечення продуктами харчування, а саме: сухофрукти некопчені, паста томатна з бабусиної грядки 25% с/б 400г, огірки мариновані по-херсонськи 3100г Хуторок, горошок заморошений, суміш ягідно-фруктова вітамінка б/к 2,5 кг, родзинкі вагові)
Очікувана вартість6 105,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-001461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (горох 0,8 кг)
Очікувана вартість338,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-002734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість2 125,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-014054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигорох сухий, томатна паста ,сухофрукти код 021:2015:15330000-0 Оброблені овочі та фрукти
Очікувана вартість1 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-008858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти, паста томатна та інше)
Ім'я:Расулова Яна ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459342976 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено28 трав. 15:01
Прийом пропозицій28 трав. 15:01 – 5 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість29 762,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-005789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитоматна паста, горох, сухофрукти(ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі )
Очікувана вартість1 632,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-008705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (забезпечення продуктами харчування, а саме: квасоля у т/с 510 ск/б з бабусиної грядки, сухофрукти некопчені, паста томатна з бабусиної грядки 25% с/б 400г, огірки мариновані по-херсонськи 3100г Хуторок, горошок заморошений, фруктове асорті вітамінка
заморожене, родзинкі вагові) Очікувана вартість4 244,65 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-004546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблений горох
Ім'я:Священко Тетяна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431759 Факс:+380484431759ЄДРПОУ:20949806Очікувана вартість160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-014201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорошок зелений морожений
Очікувана вартість697,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-008797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорошок зелений морожений
Очікувана вартість310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-004743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість1 702,31 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-015143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість22 007,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-010946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРодзинки, сухофрукти, морква міні свіжоморожена, горошок зелений свіжоморожений, кукурудза зерно свіжоморожена, томатна паста, морська капуста, капуста квашена
Ім'я:Андрій Сергійович ФесенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380979092665 Веб сайт: ЄДРПОУ:02136962Оголошено29 квіт. 16:22
Прийом пропозицій29 квіт. 16:22 – 7 трав. 01:00Очікувана вартість209 240,00 грн
з ПДВЗавершена