Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15322000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-010518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФруктові та овочеві соки (Соки фруктові, освітлені в асортименті (тара-скляна банка 3 л), соки фруктові з м'якоттю (тара-скляна банка 3 л), сік томатний (тара-скляна банка 3 л)
Оголошено31 серп. 16:34
Прийом пропозицій31 серп. 16:34 – 8 вер. 16:29 -
ID: UA-2026-09-03-005401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисік томатний 1літр, сік яблучний 1л
Очікувана вартість28 302,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСік фруктовий; сік томатний
Очікувана вартість4 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоки (код за ДК 021-2015 (CPV) 15320000-7 - Фруктові та овочеві соки)
Очікувана вартість34 269,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоки
Очікувана вартість57 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСік яблучний, сік виноградний, сік томатний, сік яблучно-виноградний, вишневий нектар, мультифруктовий нектар та сік апельсиновий
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість72 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисік томатний .,сік яблучний
Очікувана вартість22 194,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСоки
Оголошено14 серп. 15:49
Прийом пропозицій14 серп. 15:49 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість1 345 743,36 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-009957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФруктові та овочеві соки
Очікувана вартість2 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматний сік
Очікувана вартість2 294,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСік фруктовий (яблучно-виноградний, яблучно-полуничний), сік томатний ( код за ЄЗС ДК 021:2015:15320000-7 Фруктові та овочеві соки)
Оголошено3 серп. 14:33
Прийом пропозицій3 серп. 14:33 – 11 серп. 07:00Очікувана вартість186 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-000682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисік томатний
Очікувана вартість120,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-004768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 15320000-7 Фруктові та овочеві соки
Очікувана вартість3 966,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-007268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСік
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість8 228,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-007148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФруктові та овочеві соки
Очікувана вартість3 024,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-008828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСік (нектар) яблучно-виноградний 1 л., сік (нектар) яблучний 1 л., нектар мультифруктовий 1 л., сік томатний 1 л.
Ім'я:Людмила КупчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380680239484 Веб сайт: ЄДРПОУ:03188470Оголошено6 лип. 16:06
Прийом пропозицій6 лип. 16:06 – 14 лип. 16:05Очікувана вартість129 450,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-006211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15320000-7 Фруктові та овочеві соки
Оголошено3 лип. 13:51
Прийом пропозицій3 лип. 13:51 – 22 лип. 12:00Очікувана вартість119 640,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-003690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФруктові та овочеві соки
Ім'я:Городниченко Ірина МихайліівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484337603 ЄДРПОУ:35555434Очікувана вартість23 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-002818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 15320000-7 - Фруктові та овочеві соки (Нектари та соки)
Очікувана вартість29 217,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-009848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитоматний сік 3х л/б
Очікувана вартість1 872,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro