Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15321600-0»
-
ID: UA-2026-08-25-010204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСік яблучний, сік персиковий, сік яблучно-виноградний
Очікувана вартість225 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСік яблучний, сік виноградний, сік томатний, сік яблучно-виноградний, вишневий нектар, мультифруктовий нектар та сік апельсиновий
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість72 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСік яблучний, сік персиковий, сік яблучно-виноградний (ДК 021:2015 15320000-7 Фруктові та овочеві соки)
Очікувана вартість11 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15320000-7 — Фруктові та овочеві соки (сік яблучний)
Очікувана вартість30 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисік томатний .,сік яблучний
Очікувана вартість22 194,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСік яблучний, сік персиковий, сік яблучно-виноградний
Оголошено6 серп. 12:07
Прийом пропозицій6 серп. 12:07 – 14 серп. 06:00Очікувана вартість225 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-005979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСік фруктовий в асортименті (код за ЄЗС ДК 021:2015:15320000-7 Фруктові та овочеві соки)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Оголошено29 лип. 13:42
Прийом пропозицій29 лип. 13:42 – 7 серп. 15:00Очікувана вартість392 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-004112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСік яблучний
Очікувана вартість25 650,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-007268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСік
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість8 228,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-008828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСік (нектар) яблучно-виноградний 1 л., сік (нектар) яблучний 1 л., нектар мультифруктовий 1 л., сік томатний 1 л.
Ім'я:Людмила КупчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380680239484 Веб сайт: ЄДРПОУ:03188470Оголошено6 лип. 16:06
Прийом пропозицій6 лип. 16:06 – 14 лип. 16:05Очікувана вартість129 450,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-002115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисоки в асортименті
Очікувана вартість41 859,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-007631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСік фруктовий в асортименті (код за ЄЗС ДК 021:2015:15320000-7 Фруктові та овочеві соки)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Оголошено30 черв. 13:57
Прийом пропозицій30 черв. 13:57 – 8 лип. 15:00Очікувана вартість403 200,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-003340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСік
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість5 197,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-012019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСік
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість1 814,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-005606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 (CPV) 15321600-0− яблучний сік (яблучний сік освітлений для синглетно-кисневої терапії)
Ім'я:Слободкін Петро ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445150406,380952273866 ЄДРПОУ:35222079Очікувана вартість7 778,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-011182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари господарського призначення (Сік)
Очікувана вартість372,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-005283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСік яблучний для проведення IV обласного етапу всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" серед учнів закладів загальної середньої освіти
Очікувана вартість16 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-011562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочеві та фруктові соки
Ім'я:Роменська Валентина ТрохимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380954404706 ЄДРПОУ:22112567Очікувана вартість2 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-008703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість1 295,18 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-005070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФруктові та овочеві соки
Очікувана вартість14 796,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro