Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15241000-9»
-
ID: UA-2026-08-24-003504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСардина натуральна з олією та скумбрія натуральна з олією
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (консерви)
Очікувана вартість12 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви (сардина в олії 230 г)
Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсерви рибні
Очікувана вартість28 234,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-004815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-121; 15240000-2 – Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви (Рибні консерви)
Оголошено31 лип. 13:16
Прийом пропозицій31 лип. 13:16 – 8 серп. 10:00Очікувана вартість83 073,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-007066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТунець
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість844,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-005174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисардина в маслі (15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви)
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-003998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТунець в соняшниковій олії
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість795,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-000406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРибні консерви
Очікувана вартість1 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-011679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТунець
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість636,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-013294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРибні консерви
Ім'я:Людмила КупчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380680239484 Веб сайт: ЄДРПОУ:03188470Оголошено4 черв. 16:48
Прийом пропозицій4 черв. 16:48 – 12 черв. 16:44Очікувана вартість192 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-006403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування ( 15241300-2 Сардини)
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-31-000136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконсерва сардина в том. соусі 0,24
Очікувана вартість552,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-007719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-079; 15240000-2 – Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви (Рибні консерви)
Оголошено22 трав. 13:57
Прийом пропозицій22 трав. 13:57 – 30 трав. 10:00Очікувана вартість99 024,11 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-20-003564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРибні консерви та інші рибні страви і пресерви (панірована риба та рибні консерви) - сардини натуральні з додаванням олії, сардина в томатному соусі
Очікувана вартість99 998,94 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-008324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви (сардина 0,230 кг)
Очікувана вартість4 176,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-008431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкумбрія с/м (код за ДК 021:2015 -15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви)
Ім'я:Торбенко Маргарита ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380969715292 ЄДРПОУ:05495242Очікувана вартість57 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-005661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРибні консерви та інші рибні страви і пресерви (Консерви рибні в олії (сардина) - 110кг)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість35 992,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-010052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСардина атлантична
Ім'я:Кузнєцова Олена СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444509271,380444509257 ЄДРПОУ:03188760Очікувана вартість98 886,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-001056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоціальне забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1 категорії, присвячене до 40-х роковин катастрофи (продуктові набори)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro