Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15240000-2»
-
ID: UA-2026-09-02-004800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКонсерви з кільки в томатному соусі, стерилізовані, 240 гр.
Оголошено2 вер. 11:53
Прийом пропозицій2 вер. 11:53 – 6 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-008812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКілька нерозібрана в томатному соусі СУПІЙ, 240 г.
Ім'я:Каламбет Володимир ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380971075211 Факс:+380362683383ЄДРПОУ:08564400Оголошено1 вер. 15:46
Прийом пропозицій1 вер. 15:46 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-010393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиза кодом ДК 021:2015: 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви (Консерви рибні "Бички" в т/с, Консерви рибні "Сардина" з д/о )
Оголошено31 серп. 16:29
Прийом пропозицій31 серп. 16:29 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїРибні консерви та інші рибні страви і пресерви (Кілька в томатному соусі (230 г); сардина в томатному соусі (230 г); сардина в олії (230 г)) за ДК 021:2015: 15240000-2 - Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви
Оголошено31 серп. 15:32
Прийом пропозицій31 серп. 15:32 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-007845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКонсерви з сардин в олії, стерилізовані
Оголошено31 серп. 15:08
Прийом пропозицій31 серп. 15:08 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-006785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсерви
Ім'я:Попазова Каріна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612869668 Факс:+380612869668ЄДРПОУ:02770096Очікувана вартість29 814,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви (кілька в томатному соусі 240 г)
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсерва кілька в томаті (ДК 021:2015-15240000-2 - Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви)
Очікувана вартість5 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗабезпечення продуктами харчування (Рибна консерва в томаті (кілька в томаті) 240 гр) за кодом за ДК 021:2015 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви
Ім'я:Вікторія КривошеєваE-mail: [email protected] Телефон: +380952356701 Веб сайт: ЄДРПОУ:04338339Очікувана вартість19 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛосось натуральний 240гр в ж/б ( з ключем), Тунець натуральний з додаванням олії 240гр ж/б, Шпроти в олії 240гр.
Ім'я:Дорошенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487661750 ЄДРПОУ:26343097Очікувана вартість100 776,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість1 387,47 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсерви рибні (код 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість44 064,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипродукти харчування
Ім'я:Андрій КосенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380662698618, +380542618171 Веб сайт: ЄДРПОУ:08565115Очікувана вартість761,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїбички в томатнму соусі, сардина в олії, Шпроти в олії
Ім'я:Балагур Леоніда ЛюдвигівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380980086491 Факс:+380385329336ЄДРПОУ:26158425Оголошено28 серп. 16:12
Прийом пропозицій28 серп. 16:12 – 2 вер. 07:00Очікувана вартість56 975,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-28-006733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконсерва рибна Кілька в томаті 240г., консерва рибна Сардина в олії 240г.
Очікувана вартість6 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКілька томатна (240 г)
Очікувана вартість3 074,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування
Ім'я:Андрій КосенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380662698618, +380542618171 Веб сайт: ЄДРПОУ:08565115Очікувана вартість1 728,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсерва сардина з дод. олії аквамарин 230 гр., консерва кілька в томаті аквамарин 230 гр.
Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсерва рибна.
Очікувана вартість3 172,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРибні консерви та інші рибні страви і пресерви (Консерва сардина 0,24 кг; Консерва сардина 0,23 кг)
Очікувана вартість35 548,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro