Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15232000-3»
-
ID: UA-2026-08-28-002235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолена риба (Риба сол.Салака)
Очікувана вартість3 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолена риба (Риба сол.Салака)
Очікувана вартість3 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-006442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолена риба (Риба сол.Салака)
Очікувана вартість3 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-001979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолена риба (Риба сол.Салака )
Очікувана вартість3 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-004095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-111; 15230000-9 – Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба (Солена риба, копчена риба)
Оголошено17 лип. 11:47
Прийом пропозицій17 лип. 11:47 – 25 лип. 10:00Очікувана вартість314 883,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-002130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолена риба (Риба сол.Салака)
Очікувана вартість3 510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-005511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОселедець сл/сол (ДК 021:2015 15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба)
Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-010386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОселедець солений з головою ДСТУ 8095:2015
Очікувана вартість117 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-006003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолена риба(Риба сол.Салака)
Очікувана вартість3 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-011286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (риба солена) ДК 021:2015:15232000-3
Очікувана вартість38 810,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-000142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушена чи солена риба
Очікувана вартість877,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-011354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолена риба (Риба сол.Салака)
Очікувана вартість3 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-007094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолена риба (Риба сол.Салака_)
Очікувана вартість4 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-014587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОселедець солений з головою ДСТУ 8095:2015
Оголошено17 черв. 22:51
Прийом пропозицій17 черв. 22:51 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість117 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-008236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолена риба (Риба сол.Салака)
Очікувана вартість4 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-012415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15230000-9 – Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба (оселедець солений, від 350 г (код за ДК 021:2015 15232000-3 - Солена риба))
Ім'я:Анастасія Миколаївна БурсаковаE-mail: [email protected] Телефон: +30577062262 Веб сайт: ЄДРПОУ:02010936Очікувана вартість1 753,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-006554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (15232000-3 Солена риба)
Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-007505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолена риба (Риба сол.Салака)
Очікувана вартість4 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-000472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системириба в розсолі
Очікувана вартість734,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-004671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСолена риба
Очікувана вартість1 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro