Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15210000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-009279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФіле лосося
Очікувана вартість12 636,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15210000-3 Рибні філе, печінка та ікра
Очікувана вартість95 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФіле лосося
Очікувана вартість897,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-007338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРибне філе (код 15210000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено21 лип. 14:30
Прийом пропозицій21 лип. 14:30 – 29 лип. 10:00Очікувана вартість105 635,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-006419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифіле хека
Очікувана вартість99 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-003901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15210000-3 Рибні філе, печінка та ікра (ікра червона).
Очікувана вартість1 199,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-008553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15210000-3 Рибні філе, печінка та ікра
Очікувана вартість1 199,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-000643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15210000-3 Рибні філе, печінка та ікра
Ім'я:Нудженко Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380953525789 ЄДРПОУ:04013583Очікувана вартість135 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-005816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифіле хека свіжоморожене
Очікувана вартість1 534,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-006835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРиба морожена
Очікувана вартість24 090,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-005047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФіле мінтая
Очікувана вартість12 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-004509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФіле мінтая
Очікувана вартість9 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-014739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФіле рибне
Очікувана вартість20 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-002187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15210000-3 Рибні філе, печінка та ікра
Ім'я:Нудженко Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380953525789 ЄДРПОУ:04013583Оголошено18 трав. 12:27
Прийом пропозицій18 трав. 12:27 – 26 трав. 09:00Очікувана вартість138 600,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-13-010979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечінка тріски
Очікувана вартість92 101,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-003739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечінка тріски
Ім'я:Кравченко Олексій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380664558017 ЄДРПОУ:03194513Очікувана вартість92 210,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-001291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСібас (філе)
Очікувана вартість448,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-004215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФіле лосося
Очікувана вартість30 205,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-010068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15211000-0 Рибне філе (Філе Талапії)
Очікувана вартість890,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-006218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15210000-3 Рибні філе, печінка та ікра (ікра червона).
Очікувана вартість2 307,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro