Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15131700-2»
-
ID: UA-2026-09-02-011340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСосиски "Відбірні" 1/с
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість2 991,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ясопродукти
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість5 637,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ясопродукти
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість5 637,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-25-007323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСосиски "Відбірні" 1/с
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість2 991,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСосиски "Відбірні" 1/с
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість4 487,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСосиски "Відбірні" 1/с
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість4 487,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМ’ясопродукти (код 15130000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено3 серп. 18:34
Прийом пропозицій3 серп. 18:34 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість370 453,24 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-006501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМ’ясопродукти (код за ЄЗС ДК 021:2015: 15130000 - 8 М’ясопродукти)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Оголошено29 лип. 14:10
Прийом пропозицій29 лип. 14:10 – 7 серп. 15:00Очікувана вартість94 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-007150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСосиски "Відбірні" 1/с
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість6 282,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-008661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:15130000-8 М’ясопродукти (сосиски)
Ім'я:Світлана ТрохимчукE-mail: [email protected] Телефон: +380975840044 Веб сайт: ЄДРПОУ:01997633Очікувана вартість1 872,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-000957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСосиски "Відбірні" 1/с
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість1 795,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсерви м'ясні
Очікувана вартість2 149,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-005921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ясні вироби
Очікувана вартість2 691,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-004803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродукти (Ковбаса в асортименті, відповідний код ДК 021:2015 "15131130-5" Ковбаси; Сосиски в асортименті, відповідний код ДК 021:2015 "15131120-2" Ковбасні вироби; Набір м'ясних делікатесів, відповідний код ДК 021:2015 "15131700-2" М’ясні вироби; Грудинка пікантна,
відповідний код ДК 021:2015 "15131700-2" М’ясні вироби; Окіст "Прошуто", відповідний код ДК 021:2015 "15131700-2" М’ясні вироби) Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість76 677,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-012139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродукти (Набір м'ясних делікатесів, відповідний код ДК 021:2015 "15131700-2" М’ясні вироби; Грудинка пікантна, відповідний код ДК 021:2015 "15131700-2" М’ясні вироби; Ковбаса в асортименті, відповідний код ДК 021:2015 "15131130-5" Ковбаси)
Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість2 153,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-013263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродукти (Ковбаса в асортименті, відповідний код ДК 021:2015 "15131130-5" Ковбаси; Сосиски "Віденські варені", відповідний код ДК 021:2015 "15131120-2" Ковбасні вироби; Набір м'ясних делікатесів, відповідний код ДК 021:2015 "15131700-2" М’ясні вироби; Грудинка пікантна,
відповідний код ДК 021:2015 "15131700-2" М’ясні вироби) Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість3 629,77 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-002707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (15130000-8 М’ясопродукти)
Очікувана вартість9 415,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-013353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системим'ясні вироби
Очікувана вартість3 036,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-006918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРулет варено-копчений в/г
Ім'я:Малакуцька Юлія ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 Веб сайт: ЄДРПОУ:14321386Оголошено12 трав. 12:47
Прийом пропозицій12 трав. 12:47 – 20 трав. 14:00Очікувана вартість110 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-14-001986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРулет м’ясний ДСТУ 4668:2005 за кодом ДК 021:2015 - 15130000-8 М’ясопродукти
Оголошено14 квіт. 10:23
Прийом пропозицій14 квіт. 10:23 – 22 квіт. 09:00Очікувана вартість19 800,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась