Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15131610-4»
-
ID: UA-2021-02-08-009348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиКотлети м'ясні напівфабрикат вагою 62г, шніцель м'ясний напівфабрикат вагою 62г, тефтелі м'ясні напівфабрикат, фрикаделі м'ясні напівфабрикат, котлети курячі напівфабрикат 63г, гуляш м'ясний напівфабрикат
Оголошено8 лют. 2021 15:27
Прийом пропозицій8 лют. 2021 15:27 – 24 лют. 2021 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість550 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-01-29-008278-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиКотлети м'ясні напівфабрикат вагою 62г, шніцель м'ясний напівфабрикат вагою 62г, тефтелі м'ясні напівфабрикат, фрикаделі м'ясні напівфабрикат, котлети курячі напівфабрикат 63г, гуляш м'ясний напівфабрикат
Оголошено29 січ. 2021 15:05
Прийом пропозицій29 січ. 2021 15:05 – 15 лют. 2021 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість460 000,00 грн
з ПДВСкасована