Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15131500-0»
-
ID: UA-2026-08-30-000778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15130000-8 – М’ясопродукти (Сосиски Хрюкерс 1 с ц/о (16 см) гр. г/уп – 15131500-0)
Очікувана вартість877,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТушонка з курки, свинина по домашньому (15130000-8 М’ясопродукти)
Очікувана вартість3 962,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15130000-8 М’ясопродукти (Консерва м’ясна: курка у власному соку)
Очікувана вартість25 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСосиски з курятини, сорт вищий, ДК 021:2015 "15131120-2 Ковбасні вироби"; Фарш з курятини, заморожений, ДСТУ 8379 ДК 021:2015 "15131500-0 Вироби з м’яса свійської птиці"; ДК 021:2015 "15130000-8 М’ясопродукти"
Очікувана вартість5 162,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСардельки, шинка, фарш, нагетси курячі (ДК 021:2015 15130000-8 М’ясопродукти)
Очікувана вартість17 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсерви м'ясні
Очікувана вартість2 149,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-010393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15130000-8 М’ясопродукти
Оголошено9 лип. 16:41
Прийом пропозицій9 лип. 16:41 – 27 лип. 12:00Очікувана вартість1 403 600,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-007365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з м’яса свійської птиці
Ім'я:Федорчак Вікторія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380343641134 ЄДРПОУ:33233293Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-011957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15130000-8 – М’ясопродукти (Сосиски Хрюкерс 1 с ц/о (16 см) гр. г/уп – 15131500-0)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість1 812,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-008948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСосиски з курятини, сорт вищий, ДСТУ 4436, ДК 021:2015 "15131120-2 Ковбасні вироби"; Фарш з курятини, заморожений, ДСТУ 8379, ДК 021:2015 "15131500-0 Вироби з м’яса свійської птиці"; ДК 021:2015 "15130000-8 М’ясопродукти"
Очікувана вартість10 146,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-002217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15130000-8 – М’ясопродукти (Сосиски Хрюкерс 1 с ц/о (16 см) гр. г/уп – 15131500-0)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість2 793,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-014544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15130000-8 – М’ясопродукти (Сосиски Хрюкерс 1 с ц/о (16 см) гр. г/уп – 15131500-0)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість2 002,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-013491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15130000-8 – М’ясопродукти (Сосиски Хрюкерс 1 с ц/о (16 см) гр. г/уп – 15131500-0; ковбаса Салямі Оригінальна н/к 1с ц/б в/уп – 15131130-5)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість2 031,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-014264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15130000-8 – М’ясопродукти (Сосиски Хрюкерс 1 с ц/о (16 см) гр. г/уп – 15131500-0; ковбаса Салямі Оригінальна н/к 1с ц/б в/уп – 15131130-5)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість2 119,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-010611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСосиски з курятини, сорт вищий, ДК 021:2015 "15131120-2 Ковбасні вироби"; Фарш з курятини, заморожений, ДСТУ 8379 ДК 021:2015 "15131500-0 Вироби з м’яса свійської птиці"; ДК 021:2015 "15130000-8 М’ясопродукти"
Очікувана вартість9 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-014033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15130000-8 – М’ясопродукти (Сосиски Підкопчені 1 с ц/о гр. г/уп – 15131500-0; ковбаса Салямі Оригінальна н/к 1с ц/б в/уп – 15131130-5)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість992,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-008424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15130000-8 – М’ясопродукти (Сосиски Філейні 1с – 15131500-0; ковбаса Салямі Оригінальна н/к 1с ц/б в/уп – 15131130-5)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість947,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-006872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15130000-8 – М’ясопродукти (Сосиски Хрюкерс 1 с ц/о (16 см) гр. г/уп – 15131500-0; ковбаса Салямі Оригінальна н/к 1с ц/б в/уп – 15131130-5)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість1 188,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-011103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15130000-8 – М’ясопродукти (Сосиски Хрюкерс 1 с ц/о (16 см) гр. г/уп – 15131500-0; ковбаса Салямі Оригінальна н/к 1с ц/б в/уп – 15131130-5)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість1 264,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-006652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15130000-8 – М’ясопродукти (Сосиски Хрюкерс 1 с ц/о (16 см) гр. г/уп – 15131500-0)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість1 100,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro