Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15131400-9»
-
ID: UA-2026-08-28-006375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМ’ясопродукти
Оголошено28 серп. 13:44
Прийом пропозицій3 вер. 15:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’ясопродукти (фарш свинний)
Очікувана вартість5 592,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТушонка з курки, свинина по домашньому (15130000-8 М’ясопродукти)
Очікувана вартість3 962,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМ’ясопродукти (код 15130000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено3 серп. 18:34
Прийом пропозицій3 серп. 18:34 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість370 453,24 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-000511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКовбасні вироби
Ім'я:Гуменюк Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 лип. 09:04
Прийом пропозицій30 лип. 09:04 – 7 серп. 10:00Очікувана вартість1 020 168,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-005363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСардельки, шинка, фарш, нагетси курячі (ДК 021:2015 15130000-8 М’ясопродукти)
Очікувана вартість17 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15130000-8 М’ясопродукти
Очікувана вартість15 347,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсерви м'ясні
Очікувана вартість2 149,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-007828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція зі свинини
Очікувана вартість15 030,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-007203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКовбасні вироби
Ім'я:Гуменюк Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено3 лип. 14:34
Прийом пропозицій3 лип. 14:34 – 14 лип. 10:00Очікувана вартість1 272 363,98 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-008495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШинка. Вихідний реквізит до вистави "Карпатський вестерн"
Очікувана вартість204,93 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-009269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШинка вищого сорту, грудинка вищого сорту, ковбаса вищого сорту
Оголошено17 черв. 14:51
Прийом пропозицій23 черв. 15:00 – 26 черв. 15:00Очікувана вартість330 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-007703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’ясопродукти (фарш свиннний)
Очікувана вартість1 039,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-013638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМ’ясопродукти
Оголошено16 черв. 17:15
Прийом пропозицій22 черв. 15:00 – 25 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість915 100,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-013839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКовбаса варена в/ґ, ковбаса варено-копчена, м’ясо тушковане (свинина), м’ясо тушковане (яловичина)
Оголошено11 черв. 19:19
Прийом пропозицій11 черв. 19:19 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість261 706,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-011732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ясопродукти (ковбасні вироби)
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість14 114,97 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-002707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (15130000-8 М’ясопродукти)
Очікувана вартість9 415,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-008254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарш
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість1 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-006975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарш
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість2 016,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-007393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМ’ясопродукти
Оголошено20 трав. 13:31
Прийом пропозицій20 трав. 13:31 – 28 трав. 12:00Очікувана вартість1 832 678,40 грн
без ПДВЗавершена