Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15131130-5»
-
ID: UA-2026-08-31-013162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКовбаса варена в/ґ, ковбаса варено-копчена
Оголошено31 серп. 21:06
Прийом пропозицій31 серп. 21:06 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМ’ясопродукти
Оголошено28 серп. 13:44
Прийом пропозицій3 вер. 15:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-003036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаса вар. «Філейна» 1с.
Очікувана вартість1 675,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаси (Ковбаса варена )
Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиковбаса варена
Очікувана вартість832,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаса копч. «Дворянська» 1с.
Очікувана вартість1 501,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбасні вироби
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість3 001,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиковбасні вироби
Очікувана вартість760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 15130000-8-М’ясопродукти
Ім'я:Присяжнюк Ярослав ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342531075 Факс:+380342531075ЄДРПОУ:38376658Оголошено19 серп. 11:26
Прийом пропозицій19 серп. 11:26 – 27 серп. 12:00Очікувана вартість118 170,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-002914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаса варена
Очікувана вартість2 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаса вар. «Філейна» 1с.
Очікувана вартість1 617,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбасні вироби
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість10 204,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиковбаса
Очікувана вартість414,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаси (Ковбаса варена Волин.м’ясна)
Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-003800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаса варена
Очікувана вартість3 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМ’ясопродукти (код 15130000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено3 серп. 18:34
Прийом пропозицій3 серп. 18:34 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість370 453,24 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-009490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаса вар. "Філейна" 1с.
Очікувана вартість1 617,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСардельки
Очікувана вартість625,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродукти
Очікувана вартість2 023,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМ’ясопродукти (код за ЄЗС ДК 021:2015: 15130000 - 8 М’ясопродукти)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Оголошено29 лип. 14:10
Прийом пропозицій29 лип. 14:10 – 7 серп. 15:00Очікувана вартість94 200,00 грн
без ПДВЗавершена