Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15131120-2»
-
ID: UA-2026-08-28-006375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМ’ясопродукти
Оголошено28 серп. 13:44
Прийом пропозицій3 вер. 15:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015;15130000-8 М’ясопродукти
Ім'я:Софія Євгенівна ГулаE-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт: ЄДРПОУ:02001328Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбасні вироби
Очікувана вартість2 819,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбасні вироби
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість3 001,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбасні вироби
Очікувана вартість2 745,53 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 15130000-8-М’ясопродукти
Ім'я:Присяжнюк Ярослав ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342531075 Факс:+380342531075ЄДРПОУ:38376658Оголошено19 серп. 11:26
Прийом пропозицій19 серп. 11:26 – 27 серп. 12:00Очікувана вартість118 170,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-010932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаса
Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбасні вироби
Ім'я:Маковеєнко Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380988867508 Факс:+380486322096ЄДРПОУ:01998615Очікувана вартість2 475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисосиски
Очікувана вартість456,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСосиски
Очікувана вартість125,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбасні вироби
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість10 204,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбасні вироби (Ковбаса варена,Сосиски)
Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-002587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість2 179,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСосиски
Очікувана вартість625,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСосиски з курятини, сорт вищий, ДК 021:2015 "15131120-2 Ковбасні вироби"; Фарш з курятини, заморожений, ДСТУ 8379 ДК 021:2015 "15131500-0 Вироби з м’яса свійської птиці"; ДК 021:2015 "15130000-8 М’ясопродукти"
Очікувана вартість5 162,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-003537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисосиски філейні, сардельки смачні
Очікувана вартість5 581,63 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-003226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисосиски
Очікувана вартість532,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-000511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКовбасні вироби
Ім'я:Гуменюк Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 лип. 09:04
Прийом пропозицій30 лип. 09:04 – 7 серп. 10:00Очікувана вартість1 020 168,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-000506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15131120-2 Ковбасні вироби
Очікувана вартість9 722,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-002896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаса, сардельки 15130000-8 М’ясопродукти за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість33 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro