Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15131100-6»
-
ID: UA-2026-09-02-000517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 – 15130000-8 М’ясопродукти (Ковбаса напівкопчена вищого сорту “Краківська”)
Оголошено2 вер. 09:00
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКовбаса варена в/ґ, ковбаса варено-копчена
Оголошено31 серп. 21:06
Прийом пропозицій31 серп. 21:06 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМ’ясопродукти
Оголошено28 серп. 13:44
Прийом пропозицій3 вер. 15:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015;15130000-8 М’ясопродукти
Ім'я:Софія Євгенівна ГулаE-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт: ЄДРПОУ:02001328Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаса вар. «Філейна» 1с.
Очікувана вартість1 675,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаси (Ковбаса варена )
Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиковбаса варена
Очікувана вартість832,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаса копч. «Дворянська» 1с.
Очікувана вартість1 501,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбасні вироби
Очікувана вартість2 819,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбасні вироби
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість3 001,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиковбасні вироби
Очікувана вартість760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбасні вироби
Очікувана вартість2 745,53 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 15130000-8-М’ясопродукти
Ім'я:Присяжнюк Ярослав ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342531075 Факс:+380342531075ЄДРПОУ:38376658Оголошено19 серп. 11:26
Прийом пропозицій19 серп. 11:26 – 27 серп. 12:00Очікувана вартість118 170,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-002914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаса варена
Очікувана вартість2 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаса
Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаса вар. «Філейна» 1с.
Очікувана вартість1 617,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбасні вироби
Ім'я:Маковеєнко Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380988867508 Факс:+380486322096ЄДРПОУ:01998615Очікувана вартість2 475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисосиски
Очікувана вартість456,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСосиски
Очікувана вартість125,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбасні вироби
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість10 204,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro