Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15131000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-000517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 – 15130000-8 М’ясопродукти (Ковбаса напівкопчена вищого сорту “Краківська”)
Оголошено2 вер. 09:00
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКовбаса варена в/ґ, ковбаса варено-копчена
Оголошено31 серп. 21:06
Прийом пропозицій31 серп. 21:06 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМ’ясопродукти
Оголошено28 серп. 13:44
Прийом пропозицій3 вер. 15:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи15130000-8 М’ясопродукти (Консерва м'ясна: свинина тушкована)
Очікувана вартість6 053,97 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість2 165,42 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаса. Вихідний реквізит до прем'єрної вистави "Стерви не плачуть!"
Очікувана вартість119,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаски-гриль
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість604,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСосиски "Відбірні" 1/с
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість2 991,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи68-х/ДК 021:2015: 15131210-0 - Свинячий окіст
Очікувана вартість53 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015;15130000-8 М’ясопродукти
Ім'я:Софія Євгенівна ГулаE-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт: ЄДРПОУ:02001328Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаса вар. «Філейна» 1с.
Очікувана вартість1 675,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисардельки
Очікувана вартість1 782,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15130000-8 – М’ясопродукти (Сосиски Хрюкерс 1 с ц/о (16 см) гр. г/уп – 15131500-0)
Очікувана вартість877,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ясопродукти
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість5 637,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ясопродукти
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість5 637,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-28-002045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовбаси (Ковбаса варена )
Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯловичий фарш
Очікувана вартість5 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’ясопродукти (фарш свинний)
Очікувана вартість5 592,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПельмені, Голубці
Очікувана вартість2 481,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСосиски "Відбірні" 1/с
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість2 991,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro