Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15112000-6»
-
ID: UA-2026-09-02-004906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМ’ясо код за ДК 021:2015: 15110000-2 (Філе куряче)
Оголошено2 вер. 12:09
Прийом пропозицій2 вер. 12:09 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-000531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо(Філе куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590; Стегно куряче, охолоджене, ДСТУ 3143; М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589)
Оголошено27 серп. 08:56
Прийом пропозицій27 серп. 08:56 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2022-02-10-013531-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Оголошено10 лют. 2022 16:54
Прийом пропозицій10 лют. 2022 16:54 – 26 лют. 2022 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2022-02-09-016822-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Оголошено9 лют. 2022 20:43
Прийом пропозицій9 лют. 2022 20:43 – 25 лют. 2022 16:00 -
ID: UA-2022-02-09-013800-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Оголошено9 лют. 2022 16:10
Прийом пропозицій9 лют. 2022 16:10 – 25 лют. 2022 17:00 -
ID: UA-2022-02-08-007840-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиТимчасово замасковано, щоб русня не підглядала
Оголошено8 лют. 2022 13:05
Прийом пропозицій8 лют. 2022 13:05 – 24 лют. 2022 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системим’ясо куряче(стегно охолоджене)
Ім'я:Бенківська Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380673696185 ЄДРПОУ:22204341Очікувана вартість5 032,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’ясо
Очікувана вартість6 872,21 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість5 324,87 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФіле куряче
Очікувана вартість3 775,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКурятина
Очікувана вартість99 645,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКуряче м'ясо.
Очікувана вартість6 682,50 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-03-007457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФіле куряче
Очікувана вартість14 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКурятина
Ім'я:Брикова Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457663996 Факс:+380457662293Веб сайт: ЄДРПОУ:22203100Очікувана вартість135 945,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтегно куряче, лопатка свиняча, стегно свиняче, філе куряче
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість12 544,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ясо
Очікувана вартість3 404,79 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи69-х/ДК 021:2015: 15112130 -6 - Курятина.
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФіле куряче, стегно куряче для учнів 5-11 класів згідно коду ДК 021:2015:15110000-2 М'ясо
Очікувана вартість33 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФіле куряче, стегно куряче для учнів 1-4 класів згідно коду ДК 021:2015:15110000-2 М'ясо
Очікувана вартість21 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКурятина
Очікувана вартість12 359,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro