Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14820000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-010742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТруба кварцова
Оголошено2 вер. 15:56
Прийом пропозицій2 вер. 15:56 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСкло для автобусів МАЗ 206. Код за ДК 021:2015 14820000-5 Скло.
Оголошено31 серп. 14:32
Прийом пропозицій31 серп. 14:32 – 8 вер. 14:26 -
ID: UA-2026-08-26-002868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 14820000-5 – Скло (скло)
Оголошено26 серп. 10:46
Прийом пропозицій26 серп. 10:46 – 3 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-02-010062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкло автомобільне вітрове з заміною (ДК 021:201514820000-5 Скло)
Очікувана вартість8 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системискло заднє Audi A4
Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкло автомобільне
Очікувана вартість3 330,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкло бічне заднє праве FOTON 1186 (в-во FOTON); Скло заднє FOTON 1126, 1186 (в-во FOTON)
Очікувана вартість34 741,38 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи14820000-5 Скло (1221-6708901 скло лобове )
Очікувана вартість2 904,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкло ламіноване Тріплекс
Очікувана вартість12 337,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкло лобове (14820000-5 - Скло)
Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСклопакет (скло)
Очікувана вартість17 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкло
Очікувана вартість21 883,19 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкло, Скло автомобільне (вітрове), ДК 021:2015-14820000-5 Скло
Очікувана вартість5 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини для ремонту трактора (видатки з благоустрою міста), а саме: скло кабіни переднє (лобове) (1260*921) МТЗ-80-1221
Очікувана вартість2 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини (автоскло автобуса Еталон А08116 Ш00040) для ремонту автомобільного транспорту закладів освіти Ставищенської громади, (Ставищенський ліцей №1, АІ2465РХ )
Очікувана вартість24 970,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини для ремонту транспортних засобів (скло)
Очікувана вартість19 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкло
Очікувана вартість19 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛобове скло VW TOUAREG
Очікувана вартість10 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧашка 250 мл
Очікувана вартість25 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкло автомобільне ( код за ДК 021:2015: 14820000-5 Скло )
Ім'я:Дорошок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380462933323 ЄДРПОУ:03358216Очікувана вартість9 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro