Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14812000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-006478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАбразивні вироби
Оголошено31 серп. 14:18
Прийом пропозицій31 серп. 14:18 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-006853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями14810000-2 Абразивні вироби
Оголошено25 серп. 13:30
Прийом пропозицій25 серп. 13:30 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-003312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШліфшкурка на паперовій основі (ДК 021:2015 14810000-2 Абразивні вироби (14812000-6 Абразивні порошок або зерно))
Очікувана вартість189,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи14810000-2 Абразивні вироби (Шліфшкура, Круг шліфувальний)
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір наждачний
Очікувана вартість40,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПомольні кульки
Оголошено20 серп. 20:44
Прийом пропозицій20 серп. 20:44 – 28 серп. 22:00Очікувана вартість392 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-002427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАбразивні вироби
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 ЄДРПОУ:21313677Оголошено10 серп. 11:03
Прийом пропозицій10 серп. 11:03 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість273 369,60 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-28-008879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАбразивний порошок
Оголошено28 лип. 15:21
Прийом пропозицій28 лип. 15:21 – 10 серп. 12:00Очікувана вартість825 600,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-002409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАбразивні вироби
Ім'я:Ніколенко Ольга МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385806 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено27 лип. 10:47
Прийом пропозицій27 лип. 10:47 – 4 серп. 16:00Очікувана вартість1 625 237,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-003120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАбразивні вироби
Оголошено24 лип. 11:10
Прийом пропозицій24 лип. 11:10 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість2 804 471,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-008746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбразивні вироби
Ім'я:Галина Василівна ЗатварницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380343350280, +380663872186 Веб сайт: ЄДРПОУ:03188671Очікувана вартість456,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-010252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг відрізний по металу 125х1,6х22,23 41 14А Атаман; Круг відрізний по металу 230*2,0*22,23 41 14А Атаман; Диск шліфувальний для сталі 125х6,0х22,23 Атаман ;Коло абраз 125мм/5шм №60; Круг ПП 175х25х32 14а 25см
Очікувана вартість6 246,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-008434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШліфшкурка на тканній основі 200 мм*50 м (ДК 021:2015 14810000-2 Абразивні вироби (14812000-6 Абразивні порошок або зерно))
Очікувана вартість199,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 14810000-2 по ДК 021:2015 – Абразивні вироби (Абразивні вироби різні). РПЗ: 9.235.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено8 лип. 10:40
Прийом пропозицій8 лип. 10:40 – 17 лип. 10:00Очікувана вартість144 361,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-006938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків із благоустрою населених пунктів (наждачний папір)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість165,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-000638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСелітра аміачна (код 24410000-1 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість3 618,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-008975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАбразивний порошок
Оголошено22 черв. 14:53
Прийом пропозицій22 черв. 14:53 – 3 лип. 12:00Очікувана вартість825 600,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-005045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинаждачний рулон, круг відрізний, круз пелюстковий
Очікувана вартість3 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-004104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШліф. шкурка (ДК 021:2015 14810000-2 Абразивні вироби (14812000-6 Абразивні порошок або зерно))
Очікувана вартість84,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-002727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг відрізний
Очікувана вартість46,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro