Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «14811100-0»
-
ID: UA-2026-07-22-010148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖорнові камені
Очікувана вартість847,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-008098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиколо відрізне
Ім'я:Лариса СокольськаE-mail: [email protected] Телефон: 380577255604 Факс:+38 (057) 725-5600Веб сайт: ЄДРПОУ:22658190Очікувана вартість790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-13-011543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 14810000-2 – Абразивні вироби (Диски відрізні діаметр в асортименті, круг наждачний для Південноукраїнського ліцею №3 та № 4 Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість1 035,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-19-002452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 14810000-2– Абразивні вироби (Круги для точила, фракція в асортименті для групи з централізованого господарського обслуговування закладів та установ освіти Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-27-008742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбразивні вироби (круг зачисний, круг відрізний по металу)
Очікувана вартість630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-25-007911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 14810000-2 Абразивні вироби (Абразивні вироби для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено25 лип. 2025 15:28
Прийом пропозицій25 лип. 2025 15:28 – 5 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість159 918,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-19-005667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг відрізний по металу, по бетону
Очікувана вартість810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-30-007028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (круг шліфувальний, круг відрізний, диск абразивний, круг зачисний)
Очікувана вартість960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-26-012301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг шліфувальний для металу та круг відрізний NOVOABRASIVE41 14А 125 1,2 22.23*
Очікувана вартість185,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-22-009922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиск алмазний WURTH HARD CTRAMIC 125*1,4*22,23 мм.
Очікувана вартість360,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-25-004969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбразивні вироби (круг відрізний)
Очікувана вартість220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-18-001608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбразивні вироби
Очікувана вартість350,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-16-009277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг по дереву, Шліфшкурка
Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-26-008949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг відрізний
Очікувана вартість405,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-05-17-000758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖорнові камені (круг відрізний)
Очікувана вартість200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-28-008144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 14810000-2 Абразивні вироби (Диски відрізні в асортименті для закладів освіти Южноукраїнської міської територіальної громади )
Очікувана вартість1 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-21-018975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні вироби (Круги відрізні 150х2,0(р) Ataman, круги для точила 64С зелені для групи з централізованного господарського обслуговування закладів та установ управліня освіти Южноукраїнської міської ради ім.Б.Грінченка)
Очікувана вартість960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-19-007101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні вироби (Диски відрізні Dnipro - M Ultra 125-180 мм в асортименті для групи з централізованного господарського обслуговування закладів та установ управліня освіти Южноукраїнської міської ради ім.Б.Грінченка)
Очікувана вартість1 440,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-19-001972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбразивні вироби
Очікувана вартість271,15 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-07-02-000154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг відрізний по металу
Очікувана вартість176,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro